Acnespecialisten Östermalm

4.6
(42)

Acnespecialisten Östermalm adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Strandvägen 7, Stockholm – Sweden

Telefon : 08-29 61 01

Acnespecialisten Östermalm Yol Tarifi

AcneSpecialisten - Östermalm

Acnespecialisten Östermalm Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Strandvägen 7, Stockholm – Sweden olan Acnespecialisten Östermalm, işletmesine 08-29 61 01 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Acnespecialisten Östermalm ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Acnespecialisten Östermalm yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Acnespecialisten Östermalm hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Acnespecialisten Östermalm ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Acnespecialisten Östermalm ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Acnespecialisten Östermalm için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Acnespecialisten Östermalm bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Acnespecialisten Östermalm sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 42

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Acnespecialisten Östermalm Yorumları

  1. Tedavi ve programlar yardımcı olmadı. Güzel personel ama bilgi eksikliği. Küçük bir çaba için çok pahalı. 1-15 gün önce cilt problemlerinde çok az iyileşme gördüm cilt eskisinden daha kötü hale geldi. Cilt terapisti, bunun belirtilmesine rağmen programda herhangi bir değişiklik yapmadı. Tavsiye edilmez.

  2. Cilt bakımları ve ürünler sayesinde cildimdeki gelişmelerden çok memnunum. Büyük ilerleme görüyorum ve sivilce çok daha hafif

  3. Rosacea ile ilgili sorunlarım olduğu için oradaydım ve bana yardım etmek yerine bana bir satış konuşması yaptı ve bana 1500 civarında bir paket krema sattı ve bunlar tamamen saçmalıktı! Ayrıca tanıştığım kadının cilt ve cilt hakkında hiçbir bilgisi yoktu. Bu klinik, paralarını göle atabilen zengin ve aptal Stokholmlülere adanmıştır!

  4. Gerçekten etkili Hydrafacial ve süper güzel ve tatlı personel (Vilma en iyisidir)!

Comments are closed.