Aden Güzellik Salonu

4.4
(37)

Aden Güzellik Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : İsmet Kaptan Mahallesi Alsancak Küçük Doğan Plaza 1371 Sokak No:3 Kat:1 D:1 ( Hilton Otel Yanı, Konak – İzmir

Telefon : 0553 724 97 14

Aden Güzellik Salonu Yol Tarifi

Aden Güzellik Salonu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi İsmet Kaptan Mahallesi Alsancak Küçük Doğan Plaza 1371 Sokak No:3 Kat:1 D:1 ( Hilton Otel Yanı, Konak – İzmir olan Aden Güzellik Salonu, işletmesine 0553 724 97 14 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Aden Güzellik Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Aden Güzellik Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Aden Güzellik Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Aden Güzellik Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Aden Güzellik Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Aden Güzellik Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Aden Güzellik Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Aden Güzellik Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 37

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Aden Güzellik Salonu Yorumları

  1. Öğretmen arkadaşlarım epilasyona gidiyormuş, memnun kaldıkları için bende randevu alıp gittim daha önce bir çok merkezi deneyerek işlem yaptırmama rağmen Aden estetik beni anlayarak detaylı bilgi verdi ve şuan aden sayesinde tüylerimden kurtuldum herkese şiddetle tavsiye ederim diğer arkadaşlarımda bende çok memnunuz????

  2. 12 Seanslık Doğal görünümlü yüz gençleştirme. Protokolü yaptık.. 6 seansın sonucu.. gerçekten muhteşem.. yapılan işlemden çok memnun kaldım. girdiğim arkadaş çevremde fark edildim .Çok araştırdım bu tarz hizmetleri .biliyorum her yerde mantar gibi bu işleri yapan firmalar var Ama bence ADEN güzellik salonu ile tanışın farkı görün.. Öncelikle çok başarılı neye ihtiyacınız olduğunu ve neyi ne kadar yapılabileceğini dürüst bir şekilde anlatıyor. ve bu doğrultuda hizmet veriyorlar.. Eğer sizde benim gibi doğal gençleşmeden yana iseniz DOĞRU adres .. 6 seansın sonucunda yüzümde gözle görünür bir şekilde gençleşme sarkmaların toparlanmasını ve güneşin cildime verdiği zararın iyileştiğini deneyimledim ..diğer 6 seans ı tamamladığım da sanırım 10 yaş gençleşeceğim…:) onu da diğer 6.seansın sonucunda tekrar yazarım. şaka tabii** çünkü bu estetik veya botox işlemi değil ama insanın işlem sonucunda ayna ya baktığı yüzden memnun olması doğru kişilerle doğru ürünlerle çalışıldığını bilmesi çok güzel ve güven veriyor .Tüm ekibe teşekkür ediyorum..ve başarılı çalışmaların devamını diliyorum.

Bir yanıt yazın