Adnan Menderes University Faculty Of Dentistry

2.3
(129)

Adnan Menderes University Faculty Of Dentistry adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hasanefendi Mahallesi, Hastane Cd. No:1, Aydın Merkez/Efeler – Aydın

Telefon : (0256) 213 39 39

Adnan Menderes University Faculty Of Dentistry Yol Tarifi

Adnan Menderes University Faculty Of Dentistry Aydın ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hasanefendi Mahallesi, Hastane Cd. No:1, Aydın Merkez/Efeler – Aydın olan Adnan Menderes University Faculty Of Dentistry, işletmesine (0256) 213 39 39 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Adnan Menderes University Faculty Of Dentistry ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Adnan Menderes University Faculty Of Dentistry yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Adnan Menderes University Faculty Of Dentistry hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Adnan Menderes University Faculty Of Dentistry ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Adnan Menderes University Faculty Of Dentistry ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Adnan Menderes University Faculty Of Dentistry için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Adnan Menderes University Faculty Of Dentistry bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Adnan Menderes University Faculty Of Dentistry sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.3 / 5. Toplam Oy : 129

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Adnan Menderes University Faculty Of Dentistry Yorumları

  1. Evet sıra alma sistemi tam bir baş belası.Fakat kardeşimin tedavisini(2 sene)yapan doktor harika bir doktor.Pedodonti bölümü Zeynep Uçar.Eğer pedodonti bölümüyle bir işiniz varsa kesinlikle o doktoru tavsiye ederim.Ben de zar zor sıra aldım ve şu an ilk muayenem için sıra beklerken yazıyorum bunları :)))

  2. Ben 2 yıldır aydın diş fakültesine sıra alamıyorum akşam 18 de internetten sıra alın deniliyor. Ama sıra alamıyoruz bukadar rezalet olmaz. En sonunda CİMERE şikayet ettim. Cimerde YÖK e yönlendirdi. Şimdi ise adnan menderes üniversitesi REKTÖRLÜĞÜNDE değerlendirme aşamasında ben hizmet alamıyorsam bu fakülte ne işe yarar

  3. İnsanlarla dalga geçen bir randevu sisteminiz var ne yazık ki …ilk muayeneye girdik periodontoloji yi de geçtik derken ,tedavi için 15 gündür randevu alamamak nedir ya ? hemde evde farklı birkaç cihazda 17 50 den sonra telf başında sürekli sayfa yenilemeler stres …sürekli kırmızı ve yeşile hiç dönmüyor dalga geçer gibi 6 ay içinde sıfırlanıyor sil baştan herşey stres oluyor insanlar yazık ya cidden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir