Aura Güzelli̇k Merkezi̇

4.2
(20)

Aura Güzelli̇k Merkezi̇ adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kızılay, Şht. Adem Yavuz Sk. No:18 D:NO:17, Çankaya – Ankara

Telefon : 0533 529 29 08

Aura Güzelli̇k Merkezi̇ Yol Tarifi

Aura Güzelli̇k Merkezi̇ Ankara ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kızılay, Şht. Adem Yavuz Sk. No:18 D:NO:17, Çankaya – Ankara olan Aura Güzelli̇k Merkezi̇, işletmesine 0533 529 29 08 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Aura Güzelli̇k Merkezi̇ ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Aura Güzelli̇k Merkezi̇ yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Aura Güzelli̇k Merkezi̇ hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Aura Güzelli̇k Merkezi̇ ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Aura Güzelli̇k Merkezi̇ ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Aura Güzelli̇k Merkezi̇ için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Aura Güzelli̇k Merkezi̇ bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Aura Güzelli̇k Merkezi̇ sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 20

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Aura Güzelli̇k Merkezi̇ Yorumları

  1. Sahibi hanımefendi hem işi hem karakteri itibariyle mükemmel bir insan iğneli epilasyonda çok iyi oradan çıktığınızda sadece tüylerinizden değil stresinizden de arınıyorsunuz???? diğer çalışanları da son derece güler yüzlü ve ilgililer, ben yüzüme iğneli epilasyon yaptırıyorum iz kalma gibi bir problem yaşamadım iğneli epilasyon düşünenler tereddüt etmeden tercih edebilirler

  2. Öncelikle Sevda hanıma çok teşekkür ediyorum kendisi Güler yüzlü işinde çok başarılı ben yaklaşık 7 yıldır yüz bölgesi için lazer Epilasyona gittim çeşitli bahanelerle bugün bitecek yarın bitecek derken sorunun bende olduğunu söylediler bir çok tahlil yaptırdım ve sonuç olarak hiç bir hormonal sorunum çıkmadı. Lazer ince tüylerimi siyahlaştırıp kıl haline getirdi bunun üzerine Iğneli Epilasyona başlamaya karar verdim ve Sevda hanımla tanıştım Mayıs ayında iğneli epilasyona başladım şuan gözle görünür azalma oldu Sevda hanıma çok teşekkür ediyorum ????

  3. Şefika hanımdan 10 gündür randevu için dönüş bekliyoruz. Telefonlarımıza cevap verilmiyor mesajla dönüş yapılmıyor. Henüz işleme başlayamadık ona yorum yapamayacağım ama yeni müşteriye bile böyleyse sonrasında vay halinize ????

  4. İşini aşkla yapan güzel kadın. İyi ki tanımışım seni Sevda ablam, iyi ki yollarımız kesişmiş. İşlem yapacak kök bulamayip mutlu olan güzel yürekli insan, bu senin zaferin ???????? sabırla, azimle hep beni yüreklendirdin. Herşey için çok teşekkür ederim, emeğin o kadar çok ki. Hiçbir yerde, hiçbir şehirde senin gibisi yok..

Bir cevap yazın