Beauty Factory Boutique Spa

4.4
(150)

Beauty Factory Boutique Spa adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 1204 Broadway 2nd Floor, New York – USA

Telefon : (917) 432-7413

Beauty Factory Boutique Spa Yol Tarifi

Beauty Factory Boutique SPA

Beauty Factory Boutique Spa USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 1204 Broadway 2nd Floor, New York – USA olan Beauty Factory Boutique Spa, işletmesine (917) 432-7413 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Beauty Factory Boutique Spa ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Beauty Factory Boutique Spa yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Beauty Factory Boutique Spa hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Beauty Factory Boutique Spa ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Beauty Factory Boutique Spa ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Beauty Factory Boutique Spa için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Beauty Factory Boutique Spa bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Beauty Factory Boutique Spa sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 150

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Beauty Factory Boutique Spa Yorumları

  1. I absolutely love this place! The staff is very professional and helpful. Julia is the best, she is super nice with her patients. I used to be a extremely hairy person with body hair and now after my 6th session I can tell the hair is growing super tiny and thin in random areas. A few more sessions and I should be completely hair free! Laser hair removal is very affordable and worthy here! Highly recommend 10/10

  2. Birkaç ay önce lazer epilasyona başladım. Bazı seanslar yaptım ve sonuçlardan gerçekten çok memnunum. Yer güzel ve insanlar da. Tedaviyi yapmak için doğru miktarda zaman ayırırlar ve tüm sorularınızı çözmeye çok isteklidirler.

Comments are closed.