Beauty Square

4.3
(66)

Beauty Square adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rue Abraham-Gevray 3, Genève – Switzerland

Telefon : 022 900 12 71

Beauty Square Yol Tarifi

Beauty Square

Beauty Square Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rue Abraham-Gevray 3, Genève – Switzerland olan Beauty Square, işletmesine 022 900 12 71 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Beauty Square ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Beauty Square yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Beauty Square hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Beauty Square ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Beauty Square ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Beauty Square için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Beauty Square bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Beauty Square sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 66

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Beauty Square Yorumları

  1. Harika enstitü! İyi vakit geçirmek için şık ve mükemmel bir yer. Karşılama ve güzellik tavsiyesi için sahibine teşekkür ederiz.

  2. Hayatımdaki en korkunç manikür deneyimi. Mani ve pedikür için 160 yerine 69 CHF buyclub kuponu aldım. Sonunda, manikürcülerin hiç deneyimi olmadığı için sadece manikür yaptım. İlk olarak parmağımı (jeli çıkarmak ve küçük parmağımın kütikülünü kesmek için ekipman kullandılar) ve tırnağımı (resimde gördüğünüz gibi) yaraladılar. İkincisi, jeli çıkarmak için haber vermeden iki katı ücret aldılar. Jeli çıkarmalarına izin vermekten çok korktuğum için ayağımı incitmelerine izin vermemeye karar verdim. Poliçeye göre eller için 15, ayaklar için 15 ücret alınmalıdır. Ayağın jelini çıkarmalarına izin vermememe rağmen yine de 30 ücret alıyorlar. Üçüncüsü, fransız manikür yaptırmak istiyorum, resimdeki gibi, kendin yapsan daha iyi değil. Son olarak, normal bir ana küre sahip olmak bir buçuk saat sürdü. Eski manikürcümle aynı anda tamamen jel ile mani-padikürü bitirirdi. Dükkandan çıktığımda hemen eski manikürcüme yer ayırtmıştım.
    Profesyonel manikür yeri arıyorsanız kesinlikle aradığınız yer burası değil. Manikür için ödediğim fiyat, korkunç deneyimi satın almak için 100 CHF.

  3. Güzel ve misafirperver güzellik salonu. Hydrafacial yüz bakımını test ettim. Güzellik uzmanı bana tedavinin her adımını, kullanılan cihazları ve faydalarını nezaket ve profesyonellikle anlattı.
    Tedavi sonunda cildim çok daha esnek, sıkı ve aydınlıktı.

  4. Tavsiye etmeyin. Herhangi bir sorununuz olursa bu salonda korkunç takip. Personelin ayrıca bazı görgü kuralları eğitimine ihtiyacı vardır.

Comments are closed.