Bercislina Güzellik Merkezi

2.8
(24)

Bercislina Güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hunat Mahallesi, Ak Plaza, Postalar Gç. D:Kat:1 No:110, Melikgazi – Kayseri

Telefon : (0352) 220 03 30

Bercislina Güzellik Merkezi Yol Tarifi

Bercislina Güzellik Merkezi Kayseri ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hunat Mahallesi, Ak Plaza, Postalar Gç. D:Kat:1 No:110, Melikgazi – Kayseri olan Bercislina Güzellik Merkezi, işletmesine (0352) 220 03 30 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bercislina Güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bercislina Güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bercislina Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bercislina Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Bercislina Güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bercislina Güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bercislina Güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bercislina Güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.8 / 5. Toplam Oy : 24

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bercislina Güzellik Merkezi Yorumları

  1. O kadar vasat biryer ki hiçbir işe yaramıyor yanı sıra çalışanların tavırları çok çok kötü dökülme neredeyse yok denecek kadar az paranızı çöpe atmayın başka biryerde çok daha iyilerini yaptırırsınız

Bir cevap yazın