Berger Beauty Frankfurt

0
(0)

Berger Beauty Frankfurt adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mainzer Landstraße 65, Frankfurt am Main – Germany

Telefon : 069 256287612

Berger Beauty Frankfurt Yol Tarifi

Berger Beauty Frankfurt Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mainzer Landstraße 65, Frankfurt am Main – Germany olan Berger Beauty Frankfurt, işletmesine 069 256287612 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Berger Beauty Frankfurt ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Berger Beauty Frankfurt yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Berger Beauty Frankfurt hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Berger Beauty Frankfurt ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Berger Beauty Frankfurt ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Berger Beauty Frankfurt için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Berger Beauty Frankfurt bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Berger Beauty Frankfurt sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Berger Beauty Frankfurt Yorumları

 1. Orada kına var ve birkaç gün sonra kötü bir kızarıklık var. 2 haftadan fazla oldu ve hala iyileşmedi. Orada kına tavsiye EDİLMEZ.
  Saf veya uzun süredir bitmiş değil. Hepsi açık ve yarısı boş olan 3 farklı tüp kullanıldı.
  Bir daha asla!

 2. Güzellik uzmanı, işten sonra olmasına rağmen kaşlarımı aldı ve ipuçlarımı kesti.
  Sonuçtan çok memnun kaldım.
  Çok teşekkür ederim.
  Her zaman benim için zevktir.

Bir cevap yazın