Buz Lazer Epilasyon Alsancak

3.6
(10)

Buz Lazer Epilasyon Alsancak adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gündoğdu, Ali Çetinkaya Bulvarı No: 9 Kat:1 Alsancak Mahallesi, Konak – İzmir

Telefon : (0232) 463 31 63

Buz Lazer Epilasyon Alsancak Yol Tarifi

Buz Lazer Epilasyon Alsancak İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gündoğdu, Ali Çetinkaya Bulvarı No: 9 Kat:1 Alsancak Mahallesi, Konak – İzmir olan Buz Lazer Epilasyon Alsancak, işletmesine (0232) 463 31 63 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Buz Lazer Epilasyon Alsancak ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Buz Lazer Epilasyon Alsancak yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Buz Lazer Epilasyon Alsancak hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Buz Lazer Epilasyon Alsancak ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Buz Lazer Epilasyon Alsancak ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Buz Lazer Epilasyon Alsancak için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Buz Lazer Epilasyon Alsancak bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Buz Lazer Epilasyon Alsancak sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buz Lazer Epilasyon Alsancak Yorumları

  1. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bin pişmanım .
    Ütüleme sistemi kılları sadece uyutuyor. Durmadan para alıyorlar .aleksandre cihazı olan bi yere gitmelisteniz. Paranıza yazık olmasın.

  2. klinik olması sebebiyle pandemi şartlarında da rahatlıkla işlem alabildiğim çok memnun kaldığım bir işletme, lazer epilasyon düşünüyorsanız mutlaka listede ilk sırada olması gereken bir yer, seans içinse özellikle Gözde hanımı bulmanızı şiddetle öneririm

Bir cevap yazın