Cabinet Dr Gobin Lyon

4.5
(40)

Cabinet Dr Gobin Lyon Implants Capillaires Épilation Laser adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 39bis Rue de Marseille, Lyon – France

Telefon : 04 78 58 80 00

Cabinet Dr Gobin Lyon Implants Capillaires Épilation Laser Yol Tarifi

Cabinet Dr Gobin Lyon : implants capillaires, épilation laser

Cabinet Dr Gobin Lyon Implants Capillaires Épilation Laser France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 39bis Rue de Marseille, Lyon – France olan Cabinet Dr Gobin Lyon Implants Capillaires Épilation Laser, işletmesine 04 78 58 80 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Cabinet Dr Gobin Lyon Implants Capillaires Épilation Laser ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Cabinet Dr Gobin Lyon Implants Capillaires Épilation Laser yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Cabinet Dr Gobin Lyon Implants Capillaires Épilation Laser hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Cabinet Dr Gobin Lyon Implants Capillaires Épilation Laser ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Cabinet Dr Gobin Lyon Implants Capillaires Épilation Laser ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Cabinet Dr Gobin Lyon Implants Capillaires Épilation Laser için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Cabinet Dr Gobin Lyon Implants Capillaires Épilation Laser bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Cabinet Dr Gobin Lyon Implants Capillaires Épilation Laser sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 40

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Cabinet Dr Gobin Lyon Yorumları

 1. Bacaklara lazer tedavisi için Doktor Gobin tarafından takip ediliyorum. İlk seanslardan itibaren sonuçlardan çok memnunum. Doktor Gobin, asistanı kadar çok dikkatli, yardımsever ve profesyoneldir. Gözünüz kapalı tavsiye ederim!

 2. Sıcak karşılama, titiz çalışma ve organizasyon. Sabah 09:00-12:00 arası donör bölgeden implantların çıkarılması, ardından 13:00-15:30 arası “alıcı” alana implantlar… 1200 greft çıkarıldı ve bir pars ekildi. Uygulayıcının profesyonelliği ve sabrı orada, herhangi bir acı hissetmedim. Sunulan yemeğin bir fotoğrafı eklenirse… İmplantların evrimi hakkında güncellemeler yapardım… Bu kliniği tavsiye ederim 🙂 …

 3. Dr.GMATI ile genel tıp konsültasyonundaydım, hızlı olduğu ve gözümün içine bakmadığı bir soru sorduğumda bana sık sık “sen stresli bir insansın” diye tekrarladı ki bu benim için pek güven verici değildi. kullanmadığım telefonumu bırakmamı istedi… Aldığım tedaviyle ilgili olarak, neyse ki daha sonra doktorumu görebildim, o da bana öyle olmadığını söyledi. oldukça şaşırmıştı. Belki estetik nedenlerle gelmiş olsaydım daha iyi karşılanırdım. Her durumda, bu istişareden başlangıçtan daha gergin çıktım..

 4. Doktor Ponçon ile saç ekimi için randevum vardı.
  Operasyon ve kullanılan metodoloji ile ilgili birçok sorum vardı.
  Doktor Ponçon beni gerçekten dinlemek için zaman ayırdı ve tüm sorularıma cevap verebildi.

  Bu toplantıdan, seçimimi yapmak için gerekli tüm yansıma unsurlarına güvenerek çıktım.

  Bu firmada gerçekten çok iyi bir ilk deneyimdi, teşekkür ederim!

 5. Harika bir genel tıp uygulaması, çok dikkatli ve profesyonel doktorlar. Randevular için her zaman bir gecikme olması dışında her şeyi takdir ediyorum. Genelde kararlaştırılan sürenin 45 dakika gerisini sayarım ve bu oldukça doğru. Zamanı olmalı!

 6. Dr.Gmati ile ilk jinekolojik randevu için konsültasyon.
  Birçok soruma rağmen randevu hızlandırıldı, sorularıma verilen cevaplar beni her şeyden çok endişelendirdi. Daha da fazla soruyla geldim ve danışma sürecinden rahatsız oldum.
  Bu oldukça tatsız deneyimden sonra başka bir profesyonele danışmayı düşünüyorum.
  tavsiye etmem.

Comments are closed.