Carpe Diem Spa

4.9
(8)

Carpe Diem Spa adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Alexanderstraße 36, Düsseldorf – Germany

Telefon : 0211 86286252

Carpe Diem Spa Yol Tarifi

Carpe Diem Spa

Carpe Diem Spa Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Alexanderstraße 36, Düsseldorf – Germany olan Carpe Diem Spa, işletmesine 0211 86286252 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Carpe Diem Spa ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Carpe Diem Spa yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Carpe Diem Spa hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Carpe Diem Spa ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Carpe Diem Spa ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Carpe Diem Spa için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Carpe Diem Spa bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Carpe Diem Spa sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Carpe Diem Spa Yorumları

  1. Karımın doğum günü için bir kupon al. Çok pozitif ve hoş bir sürpriz oldu! Sonunda çok iyi iş / bakım ve çok dostane güzellik uzmanı sayesinde doğrudan bir vuruş. Teşekkür ederim !!! Karım kesinlikle geri dönecek. Şiddetle tavsiye edilir …

  2. Şevval Özçelik Güzellik çok güzeldi ve tedavi sırasında kendimi çok rahat hissettim, ancak orijinal olmayan bir HydraFacial cihazı kullanıldı ve istenen sonucu elde edemedim. Son derece samimi bayan için hala 4 yıldız!

  3. Şimdi orada kalıcı bir epilasyon tedavisi yaptım ve tekrar teşekkür etmeliyim! Çok iyice çalıştı ve çok zaman aldınız. Ek olarak, çok yüksek kalitede orijinal bir SHR ürünü kullanılır! Teşekkür ederim!!!

Comments are closed.