Centre Skin

5
(85)

Centre Skin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 57 Bd Voltaire, Paris – France

Telefon : 01 48 06 83 02

Centre Skin Yol Tarifi

Centre Skin

Centre Skin France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 57 Bd Voltaire, Paris – France olan Centre Skin, işletmesine 01 48 06 83 02 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Centre Skin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Centre Skin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Centre Skin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Centre Skin ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Centre Skin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Centre Skin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Centre Skin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Centre Skin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 85

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Centre Skin Yorumları

  1. Dinleyen ve özenli bir doktorla güvenilir lazer merkezi. Tedavimi neredeyse bitirdim ve sonuçtan memnunum, lazer teknisyenleri büyük özen gösteriyor ve güvenlik talimatlarına harfiyen uyuyorlar. Çıkan tüyler veya batıklardan çıkan sivilceler için endişelenmenize gerek kalmadan havuza gitmek bir zevk. Kılların neredeyse tamamı kayboldu ve cilt sorunları da onlarla birlikte. Bu merkezi tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum, ister kusursuz sonuçlar için, ister takip için, ister ekibin nezaketi için gözünüz kapalı gidebilirsiniz.

  2. Lazer epilasyon seanslarıma bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce başladım. İlk kez ve açıkçası şikayet edecek bir şey yoktu. Ekip harika, özenli. Gerçekten iyi tavsiyeler aldım. Rahatsız olmaktan korktum ama sonunda kızlar zirvede. Size anlatmak için yapılacak alanları ekledim. Cildin mat olması nedeniyle, bitmiş bölgelerdeki tüylerin yok edilmesi çok iyidir. Birkaç tanıdığıma da tavsiye ettim. Cilt merkezini kullanmaktan çekinmeyin. Oraya gözünüz kapalı gidebilirsiniz.

Comments are closed.