Chakra Güzellik

4.8
(99)

Chakra Güzellik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Siyavuşpaşa Mah Çamlık Cd. & Manolya Sok. No:3 D:ük.:1, No:2, Bahçelievler – İstanbul

Telefon : (0212) 441 70 65

Chakra Güzellik Yol Tarifi

Chakra Güzellik

Chakra Güzellik İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Siyavuşpaşa Mah Çamlık Cd. & Manolya Sok. No:3 D:ük.:1, No:2, Bahçelievler – İstanbul olan Chakra Güzellik, işletmesine (0212) 441 70 65 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Chakra Güzellik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Chakra Güzellik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Chakra Güzellik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Chakra Güzellik ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Chakra Güzellik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Chakra Güzellik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Chakra Güzellik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Chakra Güzellik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 99

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Chakra Güzellik Yorumları

  1. İlgi alaka, profesyonellik, titizlik, memnuniyet süper uğur beye teşekkür ediyorum böyle bir hizmet sundukları için ????????????????

  2. Saçıma brezilya fönü yaptırmıştım. Istediğim sonucu alamamıştım.il dışında yasadigim için tekrar aynı yere gitme gibi bir şansım yoktu. Şikayetimi dile getirince hemen dönüş yapıldı ve arkadaşlarinin yanina yönlendirdi. İşinde profesyonel biri ve işine önem veriyor.Teşekkürler Uğur Bey.

  3. Uğur bey ve Doğan beyin ellerinin değdiği her saç inanın harika sonuç veriyor.. Müşteri ile alakaları ve kurdukları iletişim de muhteşem.. Siz ısrarcı davransaniz da size uymayacak, yakışmayacak hiçbir tasarıma girmiyorlar.. Tarzınıza ve stilinize yakışacak her türlü öneriyi sunuyorlar ve tam da nokta atışı yaparak sizi en memnun halde salondan ugurluyorlar.. Uyguladıkları fiyatlandırma ise gayet makul..

Comments are closed.