Clinical Matignon Suisse

3.9
(51)

Clinical Matignon Suisse adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Chem. de Beau-Rivage 18, Lausanne – Switzerland

Telefon : 021 311 70 70

Clinical Matignon Suisse Yol Tarifi

Clinical Matignon Suisse

Clinical Matignon Suisse Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Chem. de Beau-Rivage 18, Lausanne – Switzerland olan Clinical Matignon Suisse, işletmesine 021 311 70 70 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Clinical Matignon Suisse ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Clinical Matignon Suisse yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Clinical Matignon Suisse hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Clinical Matignon Suisse ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Clinical Matignon Suisse ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Clinical Matignon Suisse için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Clinical Matignon Suisse bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Clinical Matignon Suisse sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 51

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Clinical Matignon Suisse Yorumları

  1. Sevimli bir ekip, misafirperver ve çok profesyonel. Son teknoloji ve sevimli bir doktor tarafından büyük bir özenle yapılan bugünkü dolgu tedavisi için çok teşekkür ederiz. Benim için iyi bir zaman, çok teşekkür ederim! Bu kliniği %100 tavsiye ederim.

  2. Dudaklarıma hyaluronik asit enjeksiyonumdan çok memnunum. Profesyoneller dinliyor ve sonuç doğal!

  3. Bu klinik hakkında çok şey duydum, bu yüzden kendim görmeye gittim ve her seferinde çok memnun kaldım. Hizmetinizdedirler ve iyiliğiniz için size en iyi tavsiyelerini verirler. Hepsi çok iyi iş çıkarıyorlar! Oraya gitmenizi şiddetle tavsiye ederim! 🙂

  4. Özenli ve çok cana yakın personel tarafından olduğu kadar mobilyalarda da hoş bir yer. İyi bakım ve sağlam tavsiye, tüketimi zorlamaz ve çok doğal sonuçlar! Şiddetle tavsiye ederim ????

Comments are closed.