Coiffeur Charisma

4.1
(39)

Coiffeur Charisma adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hillmannstraße 8, Bremen – Germany

Telefon : 0421 12445

Coiffeur Charisma Yol Tarifi

Coiffeur Charisma

Coiffeur Charisma Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hillmannstraße 8, Bremen – Germany olan Coiffeur Charisma, işletmesine 0421 12445 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Coiffeur Charisma ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Coiffeur Charisma yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Coiffeur Charisma hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Coiffeur Charisma ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Coiffeur Charisma ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Coiffeur Charisma için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Coiffeur Charisma bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Coiffeur Charisma sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 39

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Coiffeur Charisma Yorumları

  1. Tanınmış Türk kuaförü. Ferah bir mekan hizmet anlayışı mükemmel. Saç konusunda sanat yapıyorlar. Ulaşımı kolay merkezi bir yer. Eğer saçlarınızı yaptırma düşüncesindeyseniz mutlaka uğramalı kaliteli hizmeti ve sanatı görmelisiniz.

  2. Bugün bir gelinle oradaydım ve ne kadar memnun olduğumuzu kelimelerle ifade edemeyiz. Saç kesinlikle harika görünüyordu ve uzun süre dayandı. Gelinin makyajı da gerçekten çok güzeldi ve genel olarak çok iyi bakıldığımızı hissettik. 3 çalışanın tümü performans sergiledi ve hepsi gerçekten harikaydı. Çalışanlar da çok cana yakınlar, böylece her şey açıkça iletilebilir.

  3. Kötü performans!
    Saçlar daha açık yerine daha koyu boyandı ve sonunda bunun üzerine başka bir tartışma çıktı.
    İnanılmaz, saçımı kendim boyayabilirdim.
    Kesinlikle kimseye tavsiye etmem!

Comments are closed.