Dermapiderme Laser Clinic

4.9
(32)

Dermapiderme Laser Clinic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 1651 Atateken St, Montreal – Quebec, Canada

Telefon : (514) 570-6345

Dermapiderme Laser Clinic Yol Tarifi

Dermapiderme Laser Clinic

Dermapiderme Laser Clinic Quebec, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 1651 Atateken St, Montreal – Quebec, Canada olan Dermapiderme Laser Clinic, işletmesine (514) 570-6345 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dermapiderme Laser Clinic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dermapiderme Laser Clinic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dermapiderme Laser Clinic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dermapiderme Laser Clinic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Dermapiderme Laser Clinic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dermapiderme Laser Clinic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dermapiderme Laser Clinic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dermapiderme Laser Clinic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 32

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dermapiderme Laser Clinic Yorumları

  1. Lilia ŞAŞIRTICI!!! Sadece beni süper rahat hissettirmekle ve dünyadaki tüm zamanımı benimle geçirmekle kalmadı, sonuçları İNANILMAZ!!! Yüzümü rosacea olmadan gördüğümde ağladım. Tabii ki birkaç seans daha yapmamız gerekiyor ve herkesin cildi farklı tepki veriyor, ancak olumlu etkiler bende çok kalıcı oldu ve kırık kılcal damarlar açısından tedaviden bu yana İYİLEŞTİ! Yararlanabileceğim her cilt tedavisi için kesinlikle ona geri döneceğim. Onu tanıdığım için, bana karşı tamamen dürüst olacağına ve cildimin uzun vadede faydalanması için bana doğru tavsiyeyi vereceğine güvenebilirim. Onu sev!!!

  2. Sonuçları sadece 1. seanstan sonra gördüm! Lilia çok nazik ve hastalarının sağlığına önem veriyor. Ne yaptığını biliyor, her şeyi açıklamak için zaman ayırdı ve ben rahat ve kendinden emin bir şekilde çıktım. Onu bulduğuma sevindim! Tekrar teşekkürler!

Comments are closed.