Dermasil Estetik Zeynep Akçomak

4.7
(15)

Dermasil Estetik Zeynep Akçomak adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı, 2864. Cd., Yenimahalle – Ankara

Telefon : 0543 520 53 20

Dermasil Estetik Zeynep Akçomak Yol Tarifi

Dermasil Estetik Zeynep Akçomak Ankara ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı, 2864. Cd., Yenimahalle – Ankara olan Dermasil Estetik Zeynep Akçomak , işletmesine 0543 520 53 20 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dermasil Estetik Zeynep Akçomak ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dermasil Estetik Zeynep Akçomak yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dermasil Estetik Zeynep Akçomak hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dermasil Estetik Zeynep Akçomak ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Dermasil Estetik Zeynep Akçomak ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dermasil Estetik Zeynep Akçomak için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dermasil Estetik Zeynep Akçomak bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dermasil Estetik Zeynep Akçomak sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dermasil Estetik Zeynep Akçomak Yorumları

  1. Manikürde tırnaklar asimetrik olunca ‘.ama sizin tırnaklarınız da afghdhshhs..’ diye başlayıp suçu bir de bana atmak, hijyenik örtüleri vs. hiç değiştirmemek ????

  2. Güler yüzlü Çalışanları ilgi alaka işlerinin titizliği hepsi muhteşem.. Zeynep Hanım ve ekibi her şey için teşekkürler süper bir ekipsiniz????????

  3. Batık tırnaklarımı nina hanım tedavi etti zeynep akcomak ve güler yüzlü ekibine teşekkür ederim ilgili ve nazikler çözüm odaklı hizmet sunuyorlar

  4. Gayet başaralı ve güzel çokta memnun kaldım.Zaten her şey var (ikramlarda buna dahil) Temiz ve ortamıda rahat bunlarıda belirtmek istiyorum.

  5. Nina bir tanedir ❤️
    Güzellik sektöründe iş ahlakına sahip olan nadir karşılaşabileceğiniz birisi. Sizin için her zaman en iyisini yapmaya çalışır, içiniz rahat olsun. Her şey için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir