Dermedis Med Kryolipolyse

4.2
(31)

Dermedis Med Kryolipolyse adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Königsallee 64, Düsseldorf – Germany

Telefon : 0211 55044740

Dermedis Med Kryolipolyse Yol Tarifi

Dermedis med. Kryolipolyse

Dermedis Med Kryolipolyse Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Königsallee 64, Düsseldorf – Germany olan Dermedis Med Kryolipolyse, işletmesine 0211 55044740 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dermedis Med Kryolipolyse ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dermedis Med Kryolipolyse yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dermedis Med Kryolipolyse hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dermedis Med Kryolipolyse ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Dermedis Med Kryolipolyse ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dermedis Med Kryolipolyse için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dermedis Med Kryolipolyse bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dermedis Med Kryolipolyse sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 31

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dermedis Med Kryolipolyse Yorumları

  1. Teknik olarak çok profesyonel bir ekip. SHR ile epilasyon için bazı tedaviler yaptınız. Daha önce çok iyi bilgilendirildim ve zaten iyi tedavi başarıları var. Güvenli ellerde gitmek istiyorsanız, emin ellerde burada!

  2. Çok güzel bir servis. Mükemmel tavsiye ve başarılı tedavi.

  3. Epilasyon için harika bir performans, zevkle tavsiye ederim.

Comments are closed.