Diva Beauty Vip Lounge & Academy

5
(21)

Diva Beauty Vip Lounge & Academy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 30 Av. Pauliani, Nice – France

Telefon : 07 79 74 45 08

Diva Beauty Vip Lounge & Academy Yol Tarifi

DIVA BEAUTY VIP LOUNGE & ACADEMY

Diva Beauty Vip Lounge & Academy France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 30 Av. Pauliani, Nice – France olan Diva Beauty Vip Lounge & Academy, işletmesine 07 79 74 45 08 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Diva Beauty Vip Lounge & Academy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Diva Beauty Vip Lounge & Academy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Diva Beauty Vip Lounge & Academy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Diva Beauty Vip Lounge & Academy ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Diva Beauty Vip Lounge & Academy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Diva Beauty Vip Lounge & Academy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Diva Beauty Vip Lounge & Academy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Diva Beauty Vip Lounge & Academy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 21

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Diva Beauty Vip Lounge & Academy Yorumları

  1. Oturma odasındaki resepsiyon çok sıcak, kahve ve kurabiyelerle harika zaman geçirmeyi başardık. Her müşterinin isteklerini dinleyerek gerçekten zaman alıyor. Kirpik renklendirme mükemmel bir şekilde yapıldı! Olağanüstü bir gösteri!

  2. Hizmetlerini tesadüfen keşfettim, gerçek bir keşif! İnanılmaz bir jel pozu için hoş geldiniz, büyük özen gösteriyor. Kendim geç saatlere kadar çalışarak günün sonunda beni kabul etmekten ve kusursuz, mükemmel bir iş yapmak için zaman ayırmaktan çekinmedi. Tüm tavsiyeleri, ertesi gün bir kaş ve dudak bakımı için orada olduğum anlamına geliyordu. Inanılmaz. Onu şiddetle tavsiye ederim.

Comments are closed.