Dore Güzellik Lazer Epilasyon & Cilt Bakımı

4.9
(447)

Dore Güzellik Lazer Epilasyon & Cilt Bakımı adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : arifiye mah.ikieylül caddesi yalbı sokak yılmazlar işmerkezi kat2 daire 3 no 18, Odunpazarı – Eskişehir

Telefon : 0543 206 78 51

Dore Güzellik Lazer Epilasyon & Cilt Bakımı Yol Tarifi

Dore Güzellik Lazer Epilasyon & Cilt Bakımı

Dore Güzellik Lazer Epilasyon & Cilt Bakımı Eskişehir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi arifiye mah.ikieylül caddesi yalbı sokak yılmazlar işmerkezi kat2 daire 3 no 18, Odunpazarı – Eskişehir olan Dore Güzellik Lazer Epilasyon & Cilt Bakımı, işletmesine 0543 206 78 51 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dore Güzellik Lazer Epilasyon & Cilt Bakımı ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dore Güzellik Lazer Epilasyon & Cilt Bakımı yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dore Güzellik Lazer Epilasyon & Cilt Bakımı hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dore Güzellik Lazer Epilasyon & Cilt Bakımı ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Dore Güzellik Lazer Epilasyon & Cilt Bakımı ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dore Güzellik Lazer Epilasyon & Cilt Bakımı için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dore Güzellik Lazer Epilasyon & Cilt Bakımı bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dore Güzellik Lazer Epilasyon & Cilt Bakımı sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 447

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dore Güzellik Lazer Epilasyon & Cilt Bakımı Yorumları

  1. Dore güzellikte lazer seansı alıyorum hayatımda gördüğüm en tecrübeli işini severek yapan guleryuzlu memnuniyet odaklı bir yer herkese tavsiye ederim iyi ki varsın dore güzellik merkezi????

  2. Yaklaşık 3 yıldır ailecek geldiğimiz güzellik merkezi. Abla-kardeş çalışıyor olmaları işlerine daha sıkı sarılmaları aile ortamında daha güven veriyor. Yaptıkları işi hakediyorlar. Berivan ablaya ve kübraya teşekkür ederiz♥️ Komşumuzun tavsiyesi üzerine gelmeye başlamıştık, bende sizlere tavsiye ederim ????

  3. Güler yüzlü, sevecen her zaman tercih edeceğim bi
    merkez… Teşekkürr ederim Dore güzellik ????

  4. Lazer epilasyon için temmuz ayında gitmiştim. Ilgi alaka güzeldi fakat bacağımda yanıklar oldu ve kullanılan aletin kaliteli olduğunu hiç düşünmüyorum.

Comments are closed.