Dr Medreich

4.6
(49)

Dr Med Martin Barsch Mba Hautarzt Hautchirurg Zentrum Für Lipödem Österreich adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Starhembergstraße 12, Linz – Austria

Telefon : 0732 797656

Dr Med Martin Barsch Mba Hautarzt Hautchirurg Zentrum Für Lipödem Österreich Yol Tarifi

Dr. med. Martin Barsch, MBA - Hautarzt + Hautchirurg - Zentrum für Lipödem Österreich

Dr Med Martin Barsch Mba Hautarzt Hautchirurg Zentrum Für Lipödem Österreich Austria ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Starhembergstraße 12, Linz – Austria olan Dr Med Martin Barsch Mba Hautarzt Hautchirurg Zentrum Für Lipödem Österreich, işletmesine 0732 797656 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dr Med Martin Barsch Mba Hautarzt Hautchirurg Zentrum Für Lipödem Österreich ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dr Med Martin Barsch Mba Hautarzt Hautchirurg Zentrum Für Lipödem Österreich yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dr Med Martin Barsch Mba Hautarzt Hautchirurg Zentrum Für Lipödem Österreich hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dr Med Martin Barsch Mba Hautarzt Hautchirurg Zentrum Für Lipödem Österreich ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Dr Med Martin Barsch Mba Hautarzt Hautchirurg Zentrum Für Lipödem Österreich ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dr Med Martin Barsch Mba Hautarzt Hautchirurg Zentrum Für Lipödem Österreich için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dr Med Martin Barsch Mba Hautarzt Hautchirurg Zentrum Für Lipödem Österreich bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dr Med Martin Barsch Mba Hautarzt Hautchirurg Zentrum Für Lipödem Österreich sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 49

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dr Medreich Yorumları

 1. Dr. Köstebek kontrolü için levrek. Çok memnun kaldım ve bu nedenle eşim önce damarları ameliyat etti ve ardından hamilelikten sonra karında küçük bir sıkılaştırma yapıldı.
  Ben ve eşim için her şey mükemmel gitti. doktor Barsch ne yaptığını çok iyi biliyor, ekip birlikte mükemmel bir şekilde çalışıyor. Her şey organize ve koordineli.

  Buradaki olumsuz yorumlar anlaşılmaz ve – hey millet – bir uzmana görünmek için 90 avro çok fazlaysa, bırakın ve panel doktoruna gidin ve sonra sızlanma.
  Ondan da kurtulmalıydım 😉

  Dediğim gibi her şey harika, 5 yıldızı hak ediyor.

  mikrofon

 2. Yetkili ve deneyimli bir doktor. Onunla 3 lipödem ameliyatı geçirdim ve çok memnunum – hayata karşı yeni bir tavır!
  Tüm ekip çok sıkı ve nazik çalıştı.

 3. Yine de hastanın endişelerini mümkün olan en iyi şekilde karşılamak ve tedavi etmek için gerekli doğrudanlıkla donatılmış empatik doktor. Son derece kibar resepsiyonist ile kısa sürede yapılan randevular da harika çalıştı, 5 yıldız.

Comments are closed.