Dr Tanov Aesthetics

5
(19)

Dr Tanov Aesthetics adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 22 Saville Row, Newcastle upon Tyne – UK

Telefon : 07379 311761

Dr Tanov Aesthetics Yol Tarifi

Dr Tanov Aesthetics

Dr Tanov Aesthetics UK ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 22 Saville Row, Newcastle upon Tyne – UK olan Dr Tanov Aesthetics, işletmesine 07379 311761 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dr Tanov Aesthetics ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dr Tanov Aesthetics yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dr Tanov Aesthetics hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dr Tanov Aesthetics ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Dr Tanov Aesthetics ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dr Tanov Aesthetics için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dr Tanov Aesthetics bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dr Tanov Aesthetics sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 19

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dr Tanov Aesthetics Yorumları

  1. Kırışıklık önleyici/botoks enjeksiyonu yaptırdım. Hafif ve şefkatli bir eli vardı, işi ya da işi ve hastasını tedavi etme konusunda da çok profesyoneldi. İşini veya işini teslim ederken her zaman standart kaliteli bakımı sürdürdü.
    Estetik işlemler için şiddetle tavsiye edilir.
    Harika ????????????

  2. Bugün çok iyi ve olumlu bir ilk deneyim. Lazer epilasyon yapmak için doğru Doktoru ve kliniği seçtiğime eminim.
    dönüşümü dört gözle bekliyorum

  3. Dr Tanov çok profesyonel ve kibar. Tedavileri çok bilgiyle anlatıyor. Şu ana kadar tedaviden çok memnunum ve devam etmeyi ve harika sonuçlar görmeyi dört gözle bekliyorum.

Comments are closed.