Egevela Güzellik

4.3
(49)

Egevela Güzellik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Tuna, Kemal Paşa Cd. no 90 D:kat 3, Karşıyaka – İzmir

Telefon : 0552 342 24 47

Egevela Güzellik Yol Tarifi

Egevela Güzellik İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Tuna, Kemal Paşa Cd. no 90 D:kat 3, Karşıyaka – İzmir olan Egevela Güzellik, işletmesine 0552 342 24 47 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Egevela Güzellik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Egevela Güzellik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Egevela Güzellik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Egevela Güzellik ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Egevela Güzellik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Egevela Güzellik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Egevela Güzellik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Egevela Güzellik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 49

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Egevela Güzellik Yorumları

  1. Verdiğim paranın 1 lirasını bile hak etmiyor. Bıyık çene için epilasyona başladım çenemdeki kıl sayısı arttı ve %1 bile azalma görmedim her iki bölgemde de. Ayrıca 10seansım olmasına rağmen 8. Seansta bana sizin sözleşmeniz bitti dedi kul hakkı yeniliyor ve hiç bir memnun olduğum konu yok. Lütfen başka yerleri araştırın asla tavsiye etmiyorum

  2. Tüm vucut olarak epilayon işlemi aldım seanslarıma düzenli bir şekilde katılım sagladım sonuç harika aldıkları parayı sonuna kadar hakeden bir yer güler yüz ekibine çok teşekkür ederim herkese tavsiyemdir????????

  3. Kötü yorumlara kesinlikle bakmamanız gerekiyor gerçekten buradaki yorumları okuyunca baya şaşırdım yani 7.seansım ve seansım nerdeyse bitmek üzere ve ilgilerinden Güler yüzlerinden hiç bir şekilde şikayetim yoktur çok iyi ve güzel ilgileniyorlar Kİ tüylerim bitmedi diyenler kesinlikle düzenli bir şekilde gittiklerini düşünmüyorum öyle olsaydı benimde bitmezdi gayet memnunum gitmeden burdan bakıp karar vermeyin bence kesinlikle tavsiye ediyorumm????????✅

  4. 3 yıldır abonesi olduğum bir merkez.Güleryüzlü çalışanları,temiz ve ssiteril bir ortam.Güvenerek gidiyorum.Uygun fiyatları hizmet kalitesi 5 yıldız olan bir merkez Kendini seven bütün bayan ve erkeklere tavsiye ederim.

Bir cevap yazın