Epi̇laform

2.8
(17)

Epi̇laform adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Meşrutiyet, 143, Atatürk Blv, Çankaya – Ankara

Telefon : 0545 467 07 07

Epi̇laform Yol Tarifi

Epi̇laform Ankara ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Meşrutiyet, 143, Atatürk Blv, Çankaya – Ankara olan Epi̇laform, işletmesine 0545 467 07 07 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Epi̇laform ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Epi̇laform yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Epi̇laform hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Epi̇laform ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Epi̇laform ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Epi̇laform için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Epi̇laform bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Epi̇laform sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.8 / 5. Toplam Oy : 17

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Epi̇laform Yorumları

  1. Kesinlikle asla gidilmemesi gereken bir merkez. Aldığım işlem süresinde öncelikle kolumu yaktılar ve geçeceğini söylediler. 5 ay oldu kolum geçmedi bunun üstüne de bacaklarımı yaktılar ve attığım hiçbir mesaja cevap vermeyip ilgilenmediler. Vücudumu lazer kaynaklı yaktılar. Bir yıldızı bile haketmeyen aldığı para sonuna kadar haram olası bir kurum. Ben hakkimi asla helal etmiyorum. Benim vücudumda geçmeyen yanık izleri bıraktılar ve hala da geçmedi buna ragmen birde ilgilenmediler. İyi yorumlara aldanmayın tanidiklrina yaptırıyorlar. İnanmayan arkadaşlar varsa görselde resmini atabilirim. Mahkemeye verecektim uğraşmak dahi istemedim ama bir sene boyunca güneş çıkmayı yasakladı dermatoloji uzmanı bana. Gerçekten bedduayi bile haketmeyen rezil bir kurum.

  2. İnanilmaz kibar insanlar, çok temiz bir ortam, normalde çok tüylü bir insan olmama rağmen öyle güzel cevap aldım ki arkadaşlarım da buraya gitmeye başladı ve hiç memnun kalmayan olmadı, kısacası kendinize verebileceğiniz en güzel hediye.

  3. Yolunuz düşse bile yolunuzu değiştirmeniz gereken bi kurum malesef . Verdikleri sözü asla tutmayan üstüne üstlük sizi yalancı durumuna dusuren ki bunu kabul etmediginizde seviyeyi biraz daha dusuren asla ama asla tavsiye etmeyeceğim özellikle gitmemeniz gereken bir kurumdur.Bastaki o guleryuzlu samimi davranışlarin altından malesef seans sonlarına doğru hiç de iyi şeyler çıkmıyor..

  4. ismim merve özer,müşterinizim ve 2016 yılında size geldim arkadaşların tavsiyesiyle ve o döneme göre iyide ücret ödedim ,ama sayenizde şimdi yine lazere yazıldım,ben böyle bir yer görmedim kesinlikle kesinlikle gitmeyin paranıza zamanıza yazık
    sırf tekrar gelinsin diye atışın minimal şekilde yapıldığı ve tüylerde yüzde yirmi bile bir azalma görmedim,

    kesinlikle gitmeyin ben yaşamış birisi olarak size bunu söylüyorum ve şimdi tekrar lazere yazıldım evet kayıtlarıma bakın beni bulacaksınız hatta siz o sıra hamileydiniz lazer yaparken aleksandra dediğiniz makine ama aleksandra bile değil muhtemelen hiç azaltmazmı bu işi lütfen yapmayın insanlarında hakkına girmeyin birde o kadar para alıyorsunuz hiç hakkını vermiyorsunuz.haram olsun benim diyeceğim bu…

Bir cevap yazın