Estetica City Güzellik Merkezi

3.4
(23)

Estetica City Güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Sahibiata, Mimar Muzaffer Cd. No:21 D:1, Meram – Selçuklu/Konya

Telefon : Belirtilmemiş.

Estetica City Güzellik Merkezi Yol Tarifi

Estetica City Güzellik Merkezi

Estetica City Güzellik Merkezi Selçuklu/Konya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Sahibiata, Mimar Muzaffer Cd. No:21 D:1, Meram – Selçuklu/Konya olan Estetica City Güzellik Merkezi, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Estetica City Güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Estetica City Güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Estetica City Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Estetica City Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Estetica City Güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Estetica City Güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Estetica City Güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Estetica City Güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 23

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Estetica City Güzellik Merkezi Yorumları

  1. O kadar saçma ki 1 senedir gidiyorum lazer epilasyon için hiç bi sonuç elde edemedim o kadar pişmanım ki ama peşini bırakmayacağım verdiğim parayı misliyle alacağım en kısa zamanda tazminat davası açacağım resmen dilleriyle kandırıyorlar başka bi numara yok tavsiyem şu asla gitmeyin.

  2. Her seansa gittiğimde güler yüzlü bir ekiple karşılanmak her zaman mutlu ediyor. Başlık en iyi şekilde dezenfekte ediliyor ve içerde pandemi kurallarına çok dikkat ediliyor. Aldığım hizmet için burdan herkese tavsiye ederim.

  3. Nitelikli dolandırıcılığı imza attınız vs diyerek üstünü örtüp sizden haksız yere para almaya çalışıyorlar profesyonel değiller verdiğiniz para boşa gidiyor özellikle lazere gidecek kişiler başka bir yer bulmalarını tavsiye ederim biran önce böyle bir işletmenin kapanmasını bekliyorum. İptal edilmiş bir sözleşme üzerinden para talep eden bu işletme için suç duyurusunda bulundum paranızın boşa gitmesini istemiyorsanız uzak durun ve gitmek isteyenleri de bilgilendirmenizi tavsiye ederim.

  4. 8 aydır düzenli olarak gidiyorum. Tek sıkıntısı her seansa farklı birileri geliyordu. Ama son dönemde çalışma arkadaşları değişmiş. Seansima giren ve ilgilenen arkadaş gayet nazik ve iyi. Yoldaki çevirmen arkadaşlar biraz inatçı. Seansim var dememe rağmen hala konuşmaya çalışıyorlar

    3 AY ONCE YAPTIĞIM YORUMU DEGİSTİRİYORUM ARKADAŞLAR
    devamlı her seansima girdikten önce de sonra da aynı kişilerin girmesini istiyorum ve rica ediyorum ama her seferinde inatla başka kişiler tüm vücut lazer islemime giriyor. Daha sonra taksitlerimi ödememe rağmen makbuzumu almama rağmen devamlı arayıp ödeme yapmami istiyorlar , her seferinde aynı aciklamayi yapmama rağmen hala utanmadan arıyorlar. Seansimin devam etmesine rağmen bıraktım. Tüm vücut lazer pismanliginiz olur . Ve sonradan gelen çalışanlar hiç bilgili değil , hepsi başka bir şey söylüyorlar

  5. Dolandırıcılığın zirvesini yaşıyorlar , her gittiğimde bi sorun yaşadım orayı yöneten kadına diyorum para verdim işlemimi yapın ağlamaya başlıyor insanla dalga geçer gibi profesyonel asla değil yazıldığım güne lanet olsun .

Comments are closed.