Facethetics

5
(5)

Facethetics adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Duisburger Str. 92, Düsseldorf – Germany

Telefon : Belirtilmemiş.

Facethetics Yol Tarifi

Facethetics

Facethetics Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Duisburger Str. 92, Düsseldorf – Germany olan Facethetics, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Facethetics ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Facethetics yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Facethetics hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Facethetics ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Facethetics ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Facethetics için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Facethetics bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Facethetics sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Facethetics Yorumları

  1. Beş hafta önce ilk kez kirpiklerimi kaldırdım ve renklendirdim ve hala heyecanlıyım. Çalışmalar çok profesyonelce yapıldı, tedavi sırasında hoş bir müzik vardı ve salon çok güzeldi. Memnuniyetle tekrar 🙂

  2. Teşekkür ederim Diana! İlk yüz bakımımı yaptırdım – Aquapure Hydrafacial ve sonuçtan çok memnunum.
    Diana tedavi öncesinde ve sırasında çok zaman aldı ve her adımı ve etken maddeyi bana anlattı.
    Tedavi çok profesyoneldi ve kendimi çok rahat hissettim. 2 gün sonra cildim hala çok taze görünüyor. Küçük kırışıklıklar azaldı ve cildim düzeldi. Tabii ki takip randevusu aldım! Şu anda emin ellerde olduğum için çok mutluyum ve Diana ile salonunu bulduğum için çok mutluyum.

  3. Çok iyi ve yardımsever, çok yetkin bir uzman.

  4. Sadece tavsiye edebilirim! Çok arkadaş canlısı ve sonuçtan çok memnunum. Geri gelmeyi çok isterim ????

Comments are closed.