Farida Alptekin Beauty Center

4.8
(97)

Farida Alptekin Beauty Center adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Merkez, Merkez Coşkun Apt, Marmara Cd. 28/1, Avcılar – İstanbul

Telefon : 0533 091 48 08

Farida Alptekin Beauty Center Yol Tarifi

Farida Alptekin Beauty Center

Farida Alptekin Beauty Center İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Merkez, Merkez Coşkun Apt, Marmara Cd. 28/1, Avcılar – İstanbul olan Farida Alptekin Beauty Center, işletmesine 0533 091 48 08 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Farida Alptekin Beauty Center ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Farida Alptekin Beauty Center yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Farida Alptekin Beauty Center hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Farida Alptekin Beauty Center ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Farida Alptekin Beauty Center ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Farida Alptekin Beauty Center için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Farida Alptekin Beauty Center bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Farida Alptekin Beauty Center sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 97

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Farida Alptekin Beauty Center Yorumları

  1. Kişilik ve davranışları iyi ilgililer ancak bir daha önünden dahi geçmek istemeyeceğim bir merkez. İlk seansımdan sonra vucüdumda yanıklar oluştu ve iz kalacak gibi duruyor. Acıkcası para odaklı bir merkez olduğunu düşünüyorum diğer yerlere göre ücreti de aynı uygun bir yer de değil. Ayrıca buz lazer diye ıpl cihaz kullandıklarını farkettim farklı bir yerde devam etmeye karar verdim. Keşke hiç gitmeseydim şikayetçi olmayı düşünüyorum.

  2. Geçen yıl 2 seans aldım. Buradaki yorumları beğenip gitmiştim. İlkinde çok ilgilendiler. İkinci gittiğimde koltuklarda uzanıyorlardı ve seansıma acemi olduğunu düşündüğüm yaşı küçük bir elemanı gönderdiler. Ensem 1 gün sonra yanık ve yara içindeydi. Ayrıca yamuk yumuk girilmişti. Bir daha da uğramadım. Burcu hanım emin misiniz biz de kaydınız yok diyecekseniz yine fotoğraflı kanıt atabilirim. (= İşini özenerek yapsa keşke herkes.

  3. Koltuk altı ve göğüs için lazer epilasyondaki tek adresim burasıdır müşteri memnuniyeti mükemmel hijyen ve kaliteli hizmet 10 numara müşteri ilişkilerinde son derecede hassas olan bir işletme puanım 10 üstünden 10 numara

  4. İşletme sahibi ve çalışanlar çok ilgili ve güler yüzlüler. Mekan da ayrıca çok hijyenik. Henüz 4. Seansım bitti ve sonuçtan oldukça memnunum.

  5. 2 buçuk yıl önce tanıştım Feride Hanım ve ekibiyle… Çok temiz bir yer…Her zaman için kibar ve alakalılar…Lazer operasyon aldım… Keşke daha önce tanışsaymışım onlarla… Bu rahatlık anlatılamaz, yaşanır…Kendim için yaptığım en güzel şeylerden biridir mutlaka hayatımdaki…Teşekkürler Feride Hanım ve güzel ekibi ????????

Comments are closed.