Georgie Mc Aesthetics

4
(25)

Georgie Mc Aesthetics adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 162 Oldham Rd, Ancoats, Manchester – United Kingdom

Telefon : 07931 422599

Georgie Mc Aesthetics Yol Tarifi

Georgie Mc Aesthetics

Georgie Mc Aesthetics United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 162 Oldham Rd, Ancoats, Manchester – United Kingdom olan Georgie Mc Aesthetics, işletmesine 07931 422599 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Georgie Mc Aesthetics ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Georgie Mc Aesthetics yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Georgie Mc Aesthetics hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Georgie Mc Aesthetics ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Georgie Mc Aesthetics ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Georgie Mc Aesthetics için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Georgie Mc Aesthetics bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Georgie Mc Aesthetics sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 25

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Georgie Mc Aesthetics Yorumları

  1. Muhteşem servis, güzel temiz, modern dükkan. Personel yeterince yapamaz. Georgie yaptığı işte çok iyidir ve sizi çok rahat hissettirir. kesinlikle tavsiye ederim x

  2. Kesinlikle korkunç, iyi bir fiyat olduğu için botoks için gittim, şimdi nedenini biliyorum. Akşam 5 için rezervasyon yaptırdı, orada bile değildi, sonra arabası 10 dakika sonra geldi, arabasında oturdu ve 10 dakika daha mesaj attı. Salona gelip beni beklettiği için özür bile dilemedi, çok aceleye geldi, form doldurmamı ya da güvenlik sorusu sormadı. Kaşlarımı kaldırmamı isterken enjeksiyon yaptı, bakım sonrası talimat yoktu. ne pahasına olursa olsun kaçının, çok çok kötü hizmet! ! !

  3. Her zaman olduğu gibi harika onu herkese tavsiye ederim bueatiful yer güler yüzlü personeli x

  4. Çok aceleci.
    Hasar verildi, geri dönmem veya tavsiye etmem
    Ayrıca düşmanca.

Comments are closed.