Glam Beauty & Cosmetics Gmbh

4.2
(38)

Glam Beauty & Cosmetics Gmbh adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rosentalstrasse 21, Basel – Switzerland

Telefon : 076 282 10 00

Glam Beauty & Cosmetics Gmbh Yol Tarifi

GLAM Beauty & Cosmetics GmbH

Glam Beauty & Cosmetics Gmbh Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rosentalstrasse 21, Basel – Switzerland olan Glam Beauty & Cosmetics Gmbh, işletmesine 076 282 10 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Glam Beauty & Cosmetics Gmbh ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Glam Beauty & Cosmetics Gmbh yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Glam Beauty & Cosmetics Gmbh hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Glam Beauty & Cosmetics Gmbh ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Glam Beauty & Cosmetics Gmbh ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Glam Beauty & Cosmetics Gmbh için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Glam Beauty & Cosmetics Gmbh bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Glam Beauty & Cosmetics Gmbh sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 38

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Glam Beauty & Cosmetics Gmbh Yorumları

  1. Salon doğrudan sergi merkezinde bulunur ve tramvayla kolayca erişilebilir. Kendiliğinden Shellak ile manikür için randevu aldım. Sonuç çok iyiydi ve boya yaklaşık 3 hafta sürdü. Ayrıca kamçılarımı (ilk kez) boyattım ve çok memnun kaldım. Dükkan çok hijyenik ve düzenli olarak temizleniyor. Müşteri isteklerine her gün büyük bir tutkuyla yanıt veren, çok iyi ve provasını iyi yapan bir ekibiniz var.
    Teşekkür ederim ve bir dahaki sefere görüşürüz.

  2. Bir keresinde oradaydım: Çalışanlar iyi ama pedikür sırasında sadece tırnaklar kesilip verniklenmiş, bunu daha önce hiç yaşamadım ???? Topuğu zımparalama vs. için ayrıca rezervasyon yaptırmanız gerekir. Manikürde de z vardı. B Tırnak yataklarındaki kütiküller çıkarılmaz… Jel cila oldukça uzun süre dayandı, ancak gerçek tırnaklarım şimdi her zamankinden daha kırılgan ve çirkin ve birkaç kez örn. Üzerine B akrilik çiviler.

Comments are closed.