Helya Güzelli̇k Salonu

5
(4)

Helya Güzelli̇k Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yusuf Kılıç, Kuvayi Milliye Cd. No:291, Toroslar – Mersin

Telefon : 0554 170 48 00

Helya Güzelli̇k Salonu Yol Tarifi

HELYA GÜZELLİK SALONU

Helya Güzelli̇k Salonu Mersin ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yusuf Kılıç, Kuvayi Milliye Cd. No:291, Toroslar – Mersin olan Helya Güzelli̇k Salonu, işletmesine 0554 170 48 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Helya Güzelli̇k Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Helya Güzelli̇k Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Helya Güzelli̇k Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Helya Güzelli̇k Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Helya Güzelli̇k Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Helya Güzelli̇k Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Helya Güzelli̇k Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Helya Güzelli̇k Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Helya Güzelli̇k Salonu Yorumları

  1. Çok temiz ve çalışanlar çok güler yüzle karşılıyor müşterilerini

  2. Genelde çıkış saatlerine yakın zamanlarda seansa geliyorum, yorgun olmalarına rağmen bizi geri çevirmiyorlar hep güleryüzlü ve ilgililer teşekkür ediyorum

Comments are closed.