His Estetik

4.6
(112)

His Estetik Pendik Lazer Epilasyon Cilt Bakımı Ve Güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Batı, Hatboyu Cd. No:48/49, Pendik – İstanbul

Telefon : (0216) 491 94 44

His Estetik Pendik Lazer Epilasyon Cilt Bakımı Ve Güzellik Merkezi Yol Tarifi

His Estetik Pendik Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı ve Güzellik Merkezi

His Estetik Pendik Lazer Epilasyon Cilt Bakımı Ve Güzellik Merkezi İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Batı, Hatboyu Cd. No:48/49, Pendik – İstanbul olan His Estetik Pendik Lazer Epilasyon Cilt Bakımı Ve Güzellik Merkezi, işletmesine (0216) 491 94 44 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca His Estetik Pendik Lazer Epilasyon Cilt Bakımı Ve Güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan His Estetik Pendik Lazer Epilasyon Cilt Bakımı Ve Güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. His Estetik Pendik Lazer Epilasyon Cilt Bakımı Ve Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak His Estetik Pendik Lazer Epilasyon Cilt Bakımı Ve Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan His Estetik Pendik Lazer Epilasyon Cilt Bakımı Ve Güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. His Estetik Pendik Lazer Epilasyon Cilt Bakımı Ve Güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. His Estetik Pendik Lazer Epilasyon Cilt Bakımı Ve Güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada His Estetik Pendik Lazer Epilasyon Cilt Bakımı Ve Güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 112

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

His Estetik Yorumları

  1. Merhabalar his estetikten çok çok fazla memnunum özellik ile hülya hanım güler yüzlü tatlı sultan hanım seda hanım işin de çok iyi sonuçlar harika cilt bakımı olsunun lazer olsun sonuç alıyorum öneriyorum herkese kaliteli hizmetin tek adresi

  2. Kesinlikle hayal kırıklığı randevuma 50 dakika sonra aldılar üstelik bır kusura bakmayın bile denmedi. Bekleyen bayanlardan biride 1 saattir beklıyorum diye çıkıştı demek ki seans saatleri pek önemsemiyor. Üstelik bekleyen bayanların yanına gelip bir de cilt bakımı satmaya çalışıyorlar.

  3. Bölgesel incelme için gittiğim merkezde önce deneme seansında 15dk da göbekten 7 cm bacaktan 3 cm incelme ile başladığım işlemde bugün ilk seansimda da yine aynı performansı ile benimle ilgilenen bilgilendirmeleri ile aklımdaki bütün soruları güler yüzle cevaplayan Kübra hanıma çok teşekkür ederim.

  4. Bütün çalışan arkadaşlara çok çok çok teşekkür ederim samimi içten ilgili insanların hala olması çok sevindirici ayrıca profesyonel insanlarla çalışmak ayrı güzel Seda hanıma tekrar teşekkür ederim iyi çalışmalar saygılarımla

Comments are closed.