House Of Glam

3.9
(7)

House Of Glam adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Eberhardstraße 73, Stuttgart – Germany

Telefon : 0711 50447999

House Of Glam Yol Tarifi

House of Glam

House Of Glam Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Eberhardstraße 73, Stuttgart – Germany olan House Of Glam, işletmesine 0711 50447999 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca House Of Glam ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan House Of Glam yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. House Of Glam hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak House Of Glam ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan House Of Glam ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. House Of Glam için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. House Of Glam bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada House Of Glam sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

House Of Glam Yorumları

  1. Harika sonuç! Tavsiye, tedavi ve hizmetten çok memnun kaldım. Geri gelmeyi çok isterim 🙂 Sadece tavsiye edebilirim!

  2. Superrrr geçiş ücreti çok memnun çok tavsiye ederim harika kaşlar ve dudaklar

  3. Kirpik kaldırma için glam evindeydi. Ne yazık ki çok hayal kırıklığına uğradım çünkü kirpikler uç kısımlarında tamamen yanmış ve lifting düzgün yapılmamış, bazı kirpikler hala sarkıyor. Sadece kaldırma için 1 saat 45 dakika, bu kadar uzun bir süre maruz kaldıktan sonra kirpiklerin yanacağı bir yerde bana açıktı.
    Ama kimsenin bir şey yapacak zamanı yoktu. Ertesi gün göz enfeksiyonuyla kalktığımda her yerde hala yapıştırıcı vardı. Ne yazık ki, müşterilere de biraz kaba davranıyorlar.

  4. Bugün lazer epilasyon için sizlerleydim. Çalışan çok güler yüzlüydü ve çok memnun kaldım 🙂

Comments are closed.