Infinity Laser Spa

4.7
(852)

Infinity Laser Spa adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 866 6th Ave, New York – USA

Telefon : (347) 791-9600

Infinity Laser Spa Yol Tarifi

Infinity Laser Spa USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 866 6th Ave, New York – USA olan Infinity Laser Spa, işletmesine (347) 791-9600 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Infinity Laser Spa ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Infinity Laser Spa yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Infinity Laser Spa hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Infinity Laser Spa ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Infinity Laser Spa ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Infinity Laser Spa için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Infinity Laser Spa bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Infinity Laser Spa sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 852

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Infinity Laser Spa Yorumları

  1. Tüm teknisyenler (sahibi dahil) çok ilgili ve naziktiler. Şu anda çenemdeki, dudağımdaki ve kollarımdaki tüyleri almaya çalışıyorum ve zamanla tüylerin uzamasında bir azalma gördüm. Onlara bir denemenizi tavsiye ederim! Son derece uzlaşmacı ve hızlılar.

  2. Athena ile lazer epilasyon için bugün ilk randevum için geldim. Tüm sorularımı yanıtladı ve bakım sonrası için ipuçları verdi. Sabırlı ve cesaret vericiydi! Harika bir sohbetimiz oldu. Süper hızlı bir süreçti. Burası diğer insanlara şiddetle tavsiye ederim.

  3. Şimdiye kadarki en iyi lazer spa! Tüm teknisyenler son derece deneyimli ve nazik insanlardır. Ön büro personeli, tüm soru ve endişelere yardımcı olmakta asla başarısız olmaz. Gerçekten müşterilerine değer veren bir tesis. Şiddetle tavsiye ederim! Pişman olmayacaksın.

Bir cevap yazın