Institut Royal

4.9
(41)

Institut Royal adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rez Supérieur (RS, Pl. de Cornavin 14/16, Genève – Switzerland

Telefon : 079 362 32 37

Institut Royal Yol Tarifi

Institut Royal

Institut Royal Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rez Supérieur (RS, Pl. de Cornavin 14/16, Genève – Switzerland olan Institut Royal, işletmesine 079 362 32 37 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Institut Royal ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Institut Royal yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Institut Royal hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Institut Royal ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Institut Royal ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Institut Royal için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Institut Royal bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Institut Royal sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 41

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Institut Royal Yorumları

  1. Güler yüzlü, dinamik, ciddi ve profesyonel bir ekip! İş hızlı ve iyi yapılmış. Şikayet yok ! Gözü kapalı tavsiye etmek

  2. Çalışanları ve sevecen ve çok profesyonel bir patronu olan bir enstitü.
    2 yılı aşkın süredir oraya gidiyorum ve sonuçtan her zaman memnun kaldım.
    Bugün çok az sayıda olan bir enstitü.
    Gözün kapalı tavsiye ederim.

  3. Kirpik uzatma için bu enstitüde ilk kez ve gerçekten harika bir deneyimdi. Kirpik uzatma konusunda müdavimiyim, bu yüzden bana güvenin iş kusursuzdu. Enstitü adının hakkını veriyor! Çok rahat, çok zen ve çok temiz. ALIA benimle ilgilendi ve sadece harika bir iş çıkarmakla kalmadı, aynı zamanda çok iyi, çok profesyonel ve çok deneyimli. %110 memnun kalmanızı sağlamak için her şeyi yapacaktır. Şiddetle tavsiye edilen 5 * ve kesinlikle rötuş için 2-3 hafta içinde döneceğim. Bu salon yeni bir sadık müşteri kazandı. Oraya git, hayal kırıklığına uğramayacaksın.

Comments are closed.