Jade Institut

4
(12)

Jade Institut adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Grupellostraße 33, Düsseldorf – Germany

Telefon : 0211 95770952

Jade Institut Yol Tarifi

Jade Institut

Jade Institut Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Grupellostraße 33, Düsseldorf – Germany olan Jade Institut, işletmesine 0211 95770952 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Jade Institut ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Jade Institut yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Jade Institut hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Jade Institut ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Jade Institut ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Jade Institut için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Jade Institut bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Jade Institut sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Jade Institut Yorumları

  1. Her zaman arkadaş canlısı ve yetkin. Benim için kısa bir dinlenme zamanı. Önerilebilir.

  2. Sevgiyle döşenmiş bir kozmetik stüdyosu. Çok cana yakın ve profesyonel personel ve mega ürünler. Tedaviler harika bir şekilde açıklanır ve tavsiyeler kişiye özeldir. Yıllardır sadık bir müşteriyim ve öyle kalacağım ???? Teşekkürler, Jade Institute , Her zaman bir sonraki ziyaretimi sabırsızlıkla bekliyorum. Bu, aksi takdirde stresli günlük hayatımda benim için her zaman çok özel bir andır! Harika bir şekilde rahatlayabilirim ve cildim ve ellerim harika görünüyor!

  3. Uzun zamandır iyi ve yetkin bir güzellik uzmanı aradım ve sonunda buldum. Tedavi sırasında (yüz) ve (sürekli gevezelik olmadan) kapanma konusunda kendimi çok iyi hissediyor ve rahatlayabiliyorum. Stüdyo zevkli bir şekilde dekore edilmiştir ve arka planda sessiz bir rahatlama müziği vardır. Fiyatlar kabul edilebilir daha fazla. İyi kozmetiklerle çalıştı ve ne yaptığını bildiğini açıkça görebiliyorsunuz. Randevular da kısa sürede mevcuttur. Kısacası: Şikayet edecek hiçbir şeyim yok ve bu stüdyomu vicdanımın en iyisini önerebilirim.

Comments are closed.