Joliz Beauty Basel Nails Lashes Cosmetic

5
(35)

Joliz Beauty Basel Nails Lashes Cosmetic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Aeschenvorstadt 55, Basel – Switzerland

Telefon : 061 506 64 41

Joliz Beauty Basel Nails Lashes Cosmetic Yol Tarifi

Joliz Beauty Basel - Nails, Lashes, Cosmetic

Joliz Beauty Basel Nails Lashes Cosmetic Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Aeschenvorstadt 55, Basel – Switzerland olan Joliz Beauty Basel Nails Lashes Cosmetic, işletmesine 061 506 64 41 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Joliz Beauty Basel Nails Lashes Cosmetic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Joliz Beauty Basel Nails Lashes Cosmetic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Joliz Beauty Basel Nails Lashes Cosmetic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Joliz Beauty Basel Nails Lashes Cosmetic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Joliz Beauty Basel Nails Lashes Cosmetic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Joliz Beauty Basel Nails Lashes Cosmetic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Joliz Beauty Basel Nails Lashes Cosmetic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Joliz Beauty Basel Nails Lashes Cosmetic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 35

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Joliz Beauty Basel Nails Lashes Cosmetic Yorumları

  1. Uzun zamandır kirpiklerimi Joliz yaptırıyorum ve çok memnunum! İş titizlikle yapılıyor ve sonuçtan her zaman çok mutlu oldum. Herkes çok cana yakın ve kendinizi çok rahat hissediyorsunuz. Kirpikler daha uzun süre dayanır ve fiyat-performans oranı harika!

  2. Just great!
    Is difficult to find a good manicure service in Basel and I had a great experience at Joliz! Beautiful and clean facilities. My nails look amazing! Thank you ❤️
    I already have a second appointment for pedicure. Looking forward.

Comments are closed.