Lasergruppen Malmö

5
(6)

Lasergruppen I Malmö Ab adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kronprinsens Läkarhus, Fågelbacksgatan 9 c, Malmö – Sweden

Telefon : 040-98 50 25

Lasergruppen I Malmö Ab Yol Tarifi

Lasergruppen i Malmö AB

Lasergruppen I Malmö Ab Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kronprinsens Läkarhus, Fågelbacksgatan 9 c, Malmö – Sweden olan Lasergruppen I Malmö Ab, işletmesine 040-98 50 25 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lasergruppen I Malmö Ab ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Lasergruppen I Malmö Ab yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Lasergruppen I Malmö Ab hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Lasergruppen I Malmö Ab ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Lasergruppen I Malmö Ab ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Lasergruppen I Malmö Ab için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Lasergruppen I Malmö Ab bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Lasergruppen I Malmö Ab sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Lasergruppen Malmö Yorumları

  1. Bir dizi farklı klinik ve salonda bulundum, ancak Slottsstaden tıp merkezindeki Lazer grubunda Annette ile tanışana kadar kendimi hiçbir zaman yeterince güvende ve bilgili hissetmedim. Çok sakin, profesyonel ve bilgili. Uzun zamandır bu işin içinde olduğunu söyleyebilirsin. Şiddetle tavsiye edilir!

  2. Anette tarafından tedavi edilme onuruna sahip olmak kesinlikle harika. Çok fazla tecrübesi var ve kendinizi güvende hissetmenizi sağlıyor. Onu tavsiye edebilir.

Comments are closed.