Limma Estetik

2.9
(23)

Limma Estetik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : İstiklal, Kavaklıdere Cd. No:4, Ümraniye – İstanbul

Telefon : 0543 645 00 15

Limma Estetik Yol Tarifi

Limma Estetik

Limma Estetik İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi İstiklal, Kavaklıdere Cd. No:4, Ümraniye – İstanbul olan Limma Estetik, işletmesine 0543 645 00 15 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Limma Estetik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Limma Estetik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Limma Estetik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Limma Estetik ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Limma Estetik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Limma Estetik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Limma Estetik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Limma Estetik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.9 / 5. Toplam Oy : 23

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Limma Estetik Yorumları

  1. dolandırıcılar!!!!! başta güleryüzlü davranıp paket satın aldırdılar zorla!!! 8 kere seansa gittim lazere kıllarım hala cıkıyor eskisinden bir farkı yok, bir tane daha hakkım var ama gitmek bile istemiyorum. kalite sıfır, hijen zaten değinmiyorum bile. lazere gittiğimde havluyu ben değiştir dersem değişiyordu anca !!!! paramı alana kadar yüzüme güldüler suan seans hakkım olduğu halde aramıyorlar bile!!!! birde zorla krem satıyorlar insanı adeta mecbur bırakıyorlar!!! en büyük pişmanlığımsın limma estetik!!!! paramo asla helal etmiyorum hayrını görmezsiniz umarım hic bir zaman!!!!

  2. Zorla paket açtırdılar. İptal etmek istedim kabul etmediler. İcraya vermiyoruz dediler icralik ettiler kesinlikle tavsiye etmiyorum. Elinizden geldikçe uzak durun başka yer mi yok ;!!!

  3. Yapılan bölgeleri gün gun azaltıyorlar eski çalışanları ile yaşanılan problemleri bana yansıtıyorlar çok pişman oldum kesinlikle tavsiye etmem

  4. Sözleşmemi istemediğimi iptal etmek istediğimi söylememe rağmen tamm dediler ama etmemişler icraya verdiler gidip sorunca insanlık dışı şeyler hakaretler etti leman demir hanfendi asla ve asla gidilmiycek HİZMETTE SIFIR LAZER HİÇ ETKİLİ DEĞİL ZAMAN KAYBI BÜTÜN KILLAR DURUYOR HELAL ETMİYORUM HAKKIMI BOŞUNA 1000 tl icra ödedim

  5. Yaptıkları işten değil de insanlara zoraki şekilde sözleşme imzalatıp sonrasında memnun kalmayan insanları icralık yaparak para kazanma şeklinde olan işletme kesinlikle olumlu sonuç da alamadığım bir yer.Şu an suratımın eski haline dönmesi için uğraşıyorum .

Comments are closed.