Love My Skin Center

4.6
(10)

Love My Skin Center adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Naglergasse 21/2, Wien – Austria

Telefon : 01 5320454

Love My Skin Center Yol Tarifi

Love My Skin Center

Love My Skin Center Austria ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Naglergasse 21/2, Wien – Austria olan Love My Skin Center, işletmesine 01 5320454 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Love My Skin Center ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Love My Skin Center yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Love My Skin Center hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Love My Skin Center ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Love My Skin Center ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Love My Skin Center için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Love My Skin Center bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Love My Skin Center sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Love My Skin Center Yorumları

  1. hayran kaldım! Birçok epilasyon stüdyosuna gittim ama bu açık ara en profesyoneliydi! Sharona kesinlikle harika, sizi önceden aydınlatıyor ve bir plan tartışıyor. Cihazı o kadar yeni ve o kadar güçlü ki, tüysüz hale gelmesi sadece birkaç seans sürüyor. Ancak, hiçbir şey hissetmiyorsunuz, bu yüzden hiç acıtmıyor. Bu cihazla yazın bile lazer yapabiliyorum. Zaten 3 seans oldum ve büyük bir fark görüyorum! Stüdyoyu gerçekten temiz bir vicdanla herkese tavsiye edebilirim!

  2. Süper memnunum, hemen rahat hissettim. Çok iyi bilgilendirildi ve tedavi ağrısız geçti.
    tavsiye etmekten mutluluk duyarım. Teşekkürler 🙂

  3. Çok profesyonel! Sözlerini tutmayan birçok lazer stüdyosu var – bu burada olmaz. Daha ilk tedaviden sonra bile farkı hissedebiliyorsunuz çünkü son teknoloji bir cihazla işlem yapılıyor. Sharona çok cana yakın ve hoş bir tavrı var.Stüdyo da çok temiz. Sonuç olarak kesinlikle tavsiye edilir!

Comments are closed.