Mavi Isik Guzellik Merkezi

2.7
(42)

Mavi Isik Guzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kızılay, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:7 D:7, Çankaya – Ankara

Telefon : (0312) 425 26 36

Mavi Isik Guzellik Merkezi Yol Tarifi

Mavi Isik Guzellik Merkezi Ankara ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kızılay, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:7 D:7, Çankaya – Ankara olan Mavi Isik Guzellik Merkezi, işletmesine (0312) 425 26 36 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mavi Isik Guzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mavi Isik Guzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mavi Isik Guzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mavi Isik Guzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Mavi Isik Guzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mavi Isik Guzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mavi Isik Guzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mavi Isik Guzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.7 / 5. Toplam Oy : 42

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Mavi Isik Guzellik Merkezi Yorumları

  1. Gmk bulvarı no 7 deki mavi ışık müşterisiyim başta anlaşmamız 6seans 6 kontrol dü bugün gittiğimde kontrolleri kaldırdık diyip kontol atışını yapmadılar sebebini sorduğumda simdiye kadar kontrol atışı yapmadıklarını sağlık bakanlığı bu uygulamayı kaldırdığını söylüyorlar. Anlaşirken akliniz nerdeydi madem tehlikesi vardı 3 seans 3 konrol niye yaptiniz başta anlaşırken 40 takla attılar anlaşma yapana kadar her gittiğimde elaman değişikliği ilgisiz alakasız bir ortam söylemekle atış yapiyolar geçenki seansında üstelik dudağımın üstünü yaktılar acemi çalışanları doldurmuşlar oraya ama parayı alırken çok güzel ilgi vardı kijmseye tavsiye etmiyorum sizi kandirmalarına izin vermeyin her yere şikayet edecem

  2. Gmk.bulvarı 7 deki bu poliklinik adı altında hizmet veren çakma güzellik merkezi benimde hayatımda verdiğim en yanlış kararlardan bitanesi.akrabam çalışıyor olması sebebiyle tercih ettim ve birçok kişiyide yönlendirdim birlikte gelip gitme açısından.fakat çok yanlış bir karar verdiğimi daha ilk başlarda anladım.benim akrabamda dahil olmak üzere çalışan personellerine değer vermiyorlar.ki bi gördüğünüz kişiyi 2. Kez görmek bi mücize gibi birşey.onlarada birsürü yalan ezberletiyorlar.keşke paraya değer verdiğiniz gibi insanlarada biraz değer verseniz. Bu kadar müşteri memnuniyetsizliği yaşamazsınız.kazanıyorum zannediyorsunuz değilmi sadece.her lazer işlemi yaptırdığın yerde işlemi yaptırcağın zaman parasınıd verirsin.çoğu yer öyle bizde giden çevrenizden duyuyoruz.ama burası kadar paraya tamah etmiş bi işletme görmedim.hadi onada tamam parayı peşin alana kadar ne ilgi ne ilgi.parayı cebe koyduktan sonra müşterinin ne hali varsa görsün.personel sürekli değişiyor.hepsinin çalışma şevki kırılmış. Orda acıdan kıvranıyorsun.rahatlamana fırsat vermeden tak tak at geç bian önce müşteri kalksın gitsin der gibi.temizlik hijyen denen bişey yok bi önceki müşterinin yattığı sedye örtüsü bile değiştirilmiyor.daha o kadar çok ki yanlışlar herkesin farklı bi dilden konuşması.. Tüketici hakem heyeti diyede bişey var.herşeyi geçtim paradan önemli birşeyi haketmek.her gittiğimde çalışan kızlar bişey satma derdinde.buda çok itici bi hareket.durumum yok diyorsun. Bi 50 100 kapora bırakın sonrasını taksitlendirme yaparız elinize geçtikçe verirsiniz diyorlar.peki bu taksitlendirmeyi neden lazer için istediğimizde yapmadınız.bişey söylüyorlar sonrasında bu böyle değilmiydi diye sorduğunuzda inkar edip seni yalancı çıkarıyorlar.yani sonuç olarak tam bi hayal kırıklığı sizin için para nasıl önemliyse insanlar parayı kolay bulmuyor ve ne zorluklarla geliyorlar.gitmek isteyipte araştıranlara tavsiyem malesef bizim öyle bi fırsatımız olmadı araştırmak gibi.tüylere gelince batığım olamdığı halde batıklarım oldu sayelerinde her seanstan sonra bu seanstan sonra geçer demeleride ayrı bi üzüntü

  3. Her şeyden önce Kızılay’da bulunan sorumlular Her zaman için sorunluydu.
    Yalnız şu anda burada bulunan sorumlu kişi (Barbaros bey) Her daim güler yüzlü Her zaman için yardımcı olmaya var olan sorunu çözmek için elinden gelen her şeyi yapıyor eğer ki bu kişi de burayı düzene sokamazsın imkanı yok artık .

  4. Yaklaşık iki sene boyunca gitmek zorunda kaldığım yer. Lazer epilasyon için gittim. Sürekli epilasyona giren kişi değişir. Randevu verirler, gidersiniz bugün randevunuz yok derler. Asla saatinde giremezsiniz bir buçuk saat beklediğimi biliyorum. Sürekli bir satış yapma derdi. Ticarethane gibi, asla profesyonel çalışma yok.

  5. Lazer için geldiğimde 2 kez yaktılar, dpktor rağoru ile gelip gösterdiğim halde kabul etmeyip çirkeflik yaptılar. Yetmedi lazere kaç seans gittim herhangi bir çözüm alamadım, hayır işe yaramayacaksa eğer neden başta olur burada hiçbir şey kalmaz sözü veriyorsunuz? Defalarca kez el değiştirdiler 1 sene içersinde, sürekli makineler arıza yaptı. Geçiçi olarak kapalıymış, temennim kalıcı olması.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir