Mira Güzellik

4
(12)

Mira Güzellik Alsancak adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kültür, 1383. Sk. no 3 D:kat 3 d.6, Konak – İzmir

Telefon : (0232) 421 44 41

Mira Güzellik Alsancak Yol Tarifi

Mira Güzellik Alsancak İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kültür, 1383. Sk. no 3 D:kat 3 d.6, Konak – İzmir olan Mira Güzellik Alsancak, işletmesine (0232) 421 44 41 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mira Güzellik Alsancak ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mira Güzellik Alsancak yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mira Güzellik Alsancak hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mira Güzellik Alsancak ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Mira Güzellik Alsancak ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mira Güzellik Alsancak için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mira Güzellik Alsancak bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mira Güzellik Alsancak sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Mira Güzellik Yorumları

  1. Microblading kaş için gittim,tam bir eziyetti..İki seansta bitmesi gereken şey tenin boyayı kusuyor denilerek 3 seans yapıldı ki 4. Seansa çağrılmama rağmen gerçekten eziyete dönüştüğünden kendim gitmedim.Üstelik en son gidişimde azıcık tutan kısımda siyah yapılmış sarı saçlı olmama rağmen ve kıl görüntüsü falan değil bildiğiniz 3.sınıf bir yerde yaptırmışım gibi.Zaten süreç planlanan kaş şeklinden çıktı eve döndüğümde bikaç gün sonra kabuklar gittiğinde hem siyah bir kaşım hemde incecik bir kaşım vardı..Çektiğim eziyete,gitgele ve parama yazık oldu..Bir de güzel bir ders..Kibarlar,güleryüzlüler evet ama kesinlikle işlerinde -enazından kendi tecrübe ettiğim- iyi değiller.Bu siyah kaş ne zaman gider de ben uzman bir yerde düzelttiririm görücez artık..

  2. Müşteriye göre muamele yapılıyor kesinlikle yapılan Manikürden memnun değilim asla ozenilmedi öylesine yapıp geçtiler sanki ben zaten Manikürümü evde kendim yapıyorum ama profesyonel olsun diye gitmiştim ancak yanılmışım kendim yapsam daha profesyonel olurmuş

Bir cevap yazın