Moonlight Kayseri Güzellik Salonu

5
(93)

Kayseri Lazer Epilasyon Moonlight Kayseri Güzellik Salonu Kayseri Protez Tırnak Kirpik Lifting Kayseri Dermapen Kayseri Cilt Gençleştirme Kayseri Kayseri G5 Bölgesel Zayıflama Kayseri Cilt Bakımı adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Tacettin Veli mah Halit narin caddesi Bahadir Plaza 3. Kat No 9, Melikgazi – Kayseri

Telefon : 0536 021 90 03

Kayseri Lazer Epilasyon Moonlight Kayseri Güzellik Salonu Kayseri Protez Tırnak Kirpik Lifting Kayseri Dermapen Kayseri Cilt Gençleştirme Kayseri Kayseri G5 Bölgesel Zayıflama Kayseri Cilt Bakımı Yol Tarifi

Kayseri Lazer Epilasyon Moonlight Kayseri Güzellik Salonu Kayseri Protez Tırnak Kirpik Lifting Kayseri Dermapen Kayseri Cilt Gençleştirme Kayseri Kayseri G5 Bölgesel Zayıflama Kayseri Cilt Bakımı Kayseri ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Tacettin Veli mah Halit narin caddesi Bahadir Plaza 3. Kat No 9, Melikgazi – Kayseri olan Kayseri Lazer Epilasyon Moonlight Kayseri Güzellik Salonu Kayseri Protez Tırnak Kirpik Lifting Kayseri Dermapen Kayseri Cilt Gençleştirme Kayseri Kayseri G5 Bölgesel Zayıflama Kayseri Cilt Bakımı, işletmesine 0536 021 90 03 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kayseri Lazer Epilasyon Moonlight Kayseri Güzellik Salonu Kayseri Protez Tırnak Kirpik Lifting Kayseri Dermapen Kayseri Cilt Gençleştirme Kayseri Kayseri G5 Bölgesel Zayıflama Kayseri Cilt Bakımı ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kayseri Lazer Epilasyon Moonlight Kayseri Güzellik Salonu Kayseri Protez Tırnak Kirpik Lifting Kayseri Dermapen Kayseri Cilt Gençleştirme Kayseri Kayseri G5 Bölgesel Zayıflama Kayseri Cilt Bakımı yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kayseri Lazer Epilasyon Moonlight Kayseri Güzellik Salonu Kayseri Protez Tırnak Kirpik Lifting Kayseri Dermapen Kayseri Cilt Gençleştirme Kayseri Kayseri G5 Bölgesel Zayıflama Kayseri Cilt Bakımı hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kayseri Lazer Epilasyon Moonlight Kayseri Güzellik Salonu Kayseri Protez Tırnak Kirpik Lifting Kayseri Dermapen Kayseri Cilt Gençleştirme Kayseri Kayseri G5 Bölgesel Zayıflama Kayseri Cilt Bakımı ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Kayseri Lazer Epilasyon Moonlight Kayseri Güzellik Salonu Kayseri Protez Tırnak Kirpik Lifting Kayseri Dermapen Kayseri Cilt Gençleştirme Kayseri Kayseri G5 Bölgesel Zayıflama Kayseri Cilt Bakımı ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kayseri Lazer Epilasyon Moonlight Kayseri Güzellik Salonu Kayseri Protez Tırnak Kirpik Lifting Kayseri Dermapen Kayseri Cilt Gençleştirme Kayseri Kayseri G5 Bölgesel Zayıflama Kayseri Cilt Bakımı için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kayseri Lazer Epilasyon Moonlight Kayseri Güzellik Salonu Kayseri Protez Tırnak Kirpik Lifting Kayseri Dermapen Kayseri Cilt Gençleştirme Kayseri Kayseri G5 Bölgesel Zayıflama Kayseri Cilt Bakımı bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kayseri Lazer Epilasyon Moonlight Kayseri Güzellik Salonu Kayseri Protez Tırnak Kirpik Lifting Kayseri Dermapen Kayseri Cilt Gençleştirme Kayseri Kayseri G5 Bölgesel Zayıflama Kayseri Cilt Bakımı sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 93

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Moonlight Kayseri Güzellik Salonu Yorumları

  1. Lazer epilasyon çekiliş vesilesi ile tanışmış olduğum bı kurum. Daha önce gittiğim güzellik merkeziyle kıyasla çok çok daha iyi. Hijyene önem veriliyor. ( Dökülmelerim oldukça yorumumu güncellerim )Samimiyeti ve güler yüzleri beni oldukça memnun etti. Neslihan Hanıma ve İlayda hanıma çok teşekkür ederim.

  2. Biz iki arkadaş G5 işlemine gidiyoruz çok temiz ve gerçekten elit bir yer işlemler harika güler yüzlü çalışan ve kişiye özel ilgi alaka muhteşem bir yer biz çok memnunuz teşekkürler Neslihan ve Sinem

  3. Botoks,G5,Lazer Epilasyon gibi birçok hizmetinden faydalandığım her seferinde memnun ayrıldığım ve arkadaşlarıma da gönül rahatlığı ile tavsiye ettiğim evim diye düşündüğüm bir yer.Öğretmen arkadaşlarımın çoğunu sadece tanıyın,tanışın diye götürürüm çünkü hizmet alın almayın daimi olarak güler yüzle karşılanır,sorularınızın cevaplarını almadan uğurlanmazsınız. Botoks konusunda Hasan Hocanın üzerine tanımam,G5 e devam ediyorum onun yorumunu da bitince tekrar yapacağım.İyi ki varsınız,var olasınız..

  4. Merhabalar ben 3 aydır kayseri moonligt ile tanıştım. gerek temizlik açısından gerek güleryüzlü karşılamadan ve aldığım hizmetlerden çok memnun kaldım . Düşünenlere tavsiye ederim.

  5. Yapilan işlemden çok memnunum ikinci seansım ve ciddi dokulmelerim oldu güler yüzlü ilgili ekip hijyen önem veren temiz bir ortam herkese tavsiye ederim pişman olamayacağınız merkez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir