Nb Laser

4.3
(82)

Nb Laser adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 123 Newbury St 2nd floor, Boston – Massachusetts, USA

Telefon : (857) 991-1682

Nb Laser Yol Tarifi

NB Laser

Nb Laser Massachusetts, USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 123 Newbury St 2nd floor, Boston – Massachusetts, USA olan Nb Laser, işletmesine (857) 991-1682 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nb Laser ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Nb Laser yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Nb Laser hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Nb Laser ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Nb Laser ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Nb Laser için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Nb Laser bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Nb Laser sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 82

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Nb Laser Yorumları

  1. Kesinlikle burayı seviyorum. 5 yıldır buraya gidiyorum. Şimdiye kadar aldığım en iyi sonuçlarla lazer epilasyon yaptım. Burada kullanılan lazer makineleri inanılmaz, sadece bir seanstan sonra sonuçlara inanamadım ve toplamda 7 seansa ihtiyacım vardı. Ayrıca birkaç kez mikro iğneleme yaptım. Sonsuza kadar genç olan herkesin en sevdiğim tedavisi, bunu ayda bir kez yapıyorum ve sonuçlara aşığım. Tedavi odaları çok temiz. Şiddetle tavsiye ederim. Mai ne yaptığı konusunda çok bilgili ve ihtiyacım olmayan şeyleri asla tavsiye etmiyor.

  2. Mai harika ve çok profesyonel ve çok temiz bir yer. Bir erkek olarak, tıraştan dolayı boynunuzda batık tüylerle uğraşmak korkunç bir şey. Bu yüzden lazer epilasyon denemeye karar verdim. Mai, ağrısız ve kesinti süresi olmayan tüm süreç boyunca sizi çok rahat ettirir. Prosedürün kendisi hızlıdır, genellikle yaklaşık 15 dakika içinde girip çıkıyorum. 8 seanstan sonra saç tamamen yok olur ve artık batık tüy kalmaz. Burayı tüm erkeklere şiddetle tavsiye ederim. Ayrıca sırtımdaki tüyleri de alıyor.

  3. Mayıs harika! Konsültasyon sırasında çok kibar ve profesyonel, tedavi sırasında hassas ve hızlı. Yüz epilasyonu için geldim ve ilk randevumdan sonra sonuçları zaten gördüm. Halihazırda daha az batık tüy ve saç çizgisi darbelerinde azalma gördüm. Onu zaten tanıdığım birçok kişiye yönlendirdim ve gelecekte tüm lazer tedavilerim için kesinlikle ona gideceğim.

Comments are closed.