Nevi̇n Baki̇ler Polat

4.7
(47)

Nevi̇n Baki̇ler Polat adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şok Market üstü, Hamidiye Mahallesi.Atatürk Caddesi Ahmet Şimşek Çarşısı, D:Kat:1 Daire:3, Akdeniz – Mersin

Telefon : (0324) 233 88 51

Nevi̇n Baki̇ler Polat Yol Tarifi

NEVİN BAKİLER POLAT

Nevi̇n Baki̇ler Polat Mersin ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şok Market üstü, Hamidiye Mahallesi.Atatürk Caddesi Ahmet Şimşek Çarşısı, D:Kat:1 Daire:3, Akdeniz – Mersin olan Nevi̇n Baki̇ler Polat, işletmesine (0324) 233 88 51 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nevi̇n Baki̇ler Polat ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Nevi̇n Baki̇ler Polat yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Nevi̇n Baki̇ler Polat hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Nevi̇n Baki̇ler Polat ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Nevi̇n Baki̇ler Polat ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Nevi̇n Baki̇ler Polat için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Nevi̇n Baki̇ler Polat bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Nevi̇n Baki̇ler Polat sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 47

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Nevi̇n Baki̇ler Polat Yorumları

  1. Nevin hanımla 1 yıldır olan ve lazer mağduru olduğum için hala devam eden bir tedavi sürecim var. Bu zamana kadar çok yol kat ettik. Kendisi iş ahlakı olan ve işini hakkıyla titizlikle yapan biri..1 yıl aradan geçmiş olmasına rağmen son yapılan işlemden sonra yüzümde izlerin anlık bir telaşla kalıcı olabileceğinden korkmuştum ve yanmış olma ihtimaline kendimi inandırdım ve Nevin hanım bana kesinlikle yanmadığını geçici bir süreç olduğunu söylediği halde o anki panikle inanmayıp kendisini zor duruma sürüklemiş oldum. Dediği gibi izlerim geçti ve geçici bir süreç olduğunu öğrendim.Bu yüzden kendisinden çok özür dilerim.Kesinlikle iğneli epilasyonda güvenilmesi gereken biridir.

  2. Merhabalar.Oncelikle şunu söylemeliyim ki yorumlarda acıli bir uygulama yazıyor.Evet kesinlikle acılı bir uygulama bunun aksini kimse iddia etmiyor.Ama sonucu gördüğünüz takdirde gerçekten değdi diyebiliyorsunuz.Ben lazer mağduru olmadığım için iyileşme sürem 1 yıldan katbekat daha az sürdü.Acisini çekerken ilk başlarda niye çekiyorum diyordum ama cildimin düzelme aşamalarını gördükçe artık orayı bir acı yeri olarak değilde gercekten ihtiyacım olan bir yer olarak görmeye başladım.Ve yılar sonra tanıştığım Nevin teyzecigime de sonsuz teşekkür ederim beni kurtardığı için.Yaptigim bir kaç hatadan dolayı da özür diliyorum.O beni bu durumdan kurtardigin ellerini de öpüyorum seni seviyorum????

  3. Gerçekten harika bir hizmet tek kalıcı çözüm olan bir tedavi basladıgıma çok memnunum herkezede tavsıye ederım Nevın Hanımın ellerıne saglık teşekkurler????

  4. Nevin hocamla tanışmam pandemi sürecinden sonra başladı, lazerle mahvolmuştu yüzüm uzun araştırmalar sonucu yüz bölgesindeki tüyler için kalıcı ve kesin çözümün iğneli epilasyon olduğunu öğrendim keşke hiç lazere gitmeseydim dedim ama iş işten geçmişti.. Neyseki iğneli epilasyon bana umut vermişti fakat onun içinde güvenilir ,gerçekten temiz ve düzgün bir yer bulmalıydım uzun araştırmalar sonucunda bugün 4. Seansımı tamamlamış bulunduğum Nevin hocamı keşfettim gerçekten kendisi çok titiz ve dikkatli çalışıyor onun işlem sonrasında yapmamı istediği uyarılara çok dikkat ettim ve hiç bir izim lekem olmadı, keşke dedim daha önce onun varlığından haberdar olsaydım bu problemden çok daha önce kurtulurdum.. mersinde olanlar için büyük bir nimet ben 970 km yoldan gelip seanslarıma girdim kendisine çok teşekkür ediyorum 4. Seansım ve neredeyse bitti denecek kadar azaldı :)))

  5. Lazer mağduru olarak geçen sene bu zamanlar ne yapacağımı kara kara düşünüyorken nevin hanım karşıma çıktı iyi ki çıktı, 3 sene süren sözde lazer epilasyonlarından sonra yüzüme bakamaz olmuştum. Tedirginlikle başladığım iğneli epilasyon, süreç ilerledikçe yüzümdeki değişimi gördükçe mutluluğa dönüştü. Nevin hanımın müşterilerinin üzerine titremesi, samimiyeti, titizliği, herşeyi ile işinin ehli. İyi ki karşıma çıktı tekrardan çok teşekkür ederim

Comments are closed.