Paradiso Luxury Institute

4.6
(61)

Paradiso Luxury Institute adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 12 Rue Alphonse Karr, Nice – France

Telefon : 04 93 55 78 78

Paradiso Luxury Institute Yol Tarifi

Paradiso Luxury Institute

Paradiso Luxury Institute France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 12 Rue Alphonse Karr, Nice – France olan Paradiso Luxury Institute, işletmesine 04 93 55 78 78 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Paradiso Luxury Institute ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Paradiso Luxury Institute yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Paradiso Luxury Institute hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Paradiso Luxury Institute ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Paradiso Luxury Institute ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Paradiso Luxury Institute için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Paradiso Luxury Institute bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Paradiso Luxury Institute sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 61

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Paradiso Luxury Institute Yorumları

  1. Bugün buraya randevusuz geldim ve tırnaklarımdan biri kırıldı ve tamir etmek için zamanları olup olmadığını sordum. Konuştuğum bayan bana tamamen dolu olduklarını söyledi ama buna rağmen önce yapıştırıcı önerdi ve sonra, ne kadar meşgul olmalarına rağmen tırnağı yeni bir jel ve renkle tamamen sabitlemek için zaman ayırdı. Bu gerçekten mükemmel bir müşteri hizmetiydi, salon muhteşemdi ve jel düzeltme neredeyse tamamen mevcut tırnaklarıma uyuyordu. 10/10 tavsiye edebilir ve bu kadar yoğun bir zamanda nezaketleri ve konaklamaları için çok minnettarım.

    Mersi!

  2. Çok şık küçük bir sokakta bulunan bu Güzellik Enstitüsünün güzel keşfi. Karşılama hoş ve güzellik uzmanları güler yüzlü, yetkin ve profesyonel. Güzellik uzmanım Julia iyi bir tavsiye ve işinde çok titiz. Ayrıca Cassandra ile de çok iyi bir manikür tedavisi yaptım. Bu adresi tavsiye ederim.

  3. Tatil yerimde iki kırık jel çivi. Onları benim için onarmayı kabul ettiler (diğer enstitülerde bu tür bir hizmet reddedildiğinde). Lea yönetici çok profesyonel, verimli ve yetenekli. Memnun kaldım, Nice ziyaretlerim sırasında geri geleceğim.

  4. Julia benim için bikini/Brezilya ağdası yaptı. Birkaç saat önce beni rezerve ettiler. Harika bir iş çıkardı. Çok hızlı, sahip olduğum diğerlerine göre daha az ağrısız ve çok profesyonel ve beni rahat hissettirdi. Burada harika bir deneyim!

Comments are closed.