Park Private Clinic

4.1
(110)

Park Private Clinic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 16 Regent St, Nottingham – United Kingdom

Telefon : 0115 896 7878

Park Private Clinic Yol Tarifi

Park Private Clinic

Park Private Clinic United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 16 Regent St, Nottingham – United Kingdom olan Park Private Clinic, işletmesine 0115 896 7878 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Park Private Clinic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Park Private Clinic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Park Private Clinic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Park Private Clinic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Park Private Clinic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Park Private Clinic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Park Private Clinic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Park Private Clinic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 110

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Park Private Clinic Yorumları

  1. İğrenç müşteri hizmetleri. Randevu saatimden 2 saat önce e-posta yoluyla bir dövme sildirme randevusu değişti, ki zaten başka bir başvurum vardı. 4 hafta önce rezerve ettiğim uygulamaya başka birine verildiğini söyledim. Uygun uygulama kalmadığı için klinik yöneticisinin araması istendi. Bir hafta sonra başka bir mesaj bıraktı, cevap yok, bugün tekrar aradı. Klinik müdürü bana gün ortasında bir başvuru teklif etti, bu da işten bir gün izin almam gerektiği anlamına geliyordu (önceki başvuru bir Cumartesi için önceden rezerve edilmişti) sonra bana rezervasyon yaptırmak için beni takip etmenin onun işi olmadığını söyledi. appts (hiç yaptığı şey değil), ona sadece bunu denemek ve çözmek için bir çağrıya geri dönme nezaketi için beni appts için kovalamasını beklemediğimi söylediğimde, binlerce müşterileri olduğu söylendi ve Bana yeterince zaman vermişti ve çok meşguldü, onunla ilgisi olmadığını ve finansın arayacağını söylediği depozitomun iade edilmesini istedim. İğrenç tutum, tam müşteri hizmeti eksikliği ve müşteriler hakkında kesinlikle rahatsız edilmiyor.

  2. İyi bir alan, bu yüzden onlardan profesyonellik alırsınız, ancak sahipleri gerçekten sadece para için oradalar ve bana sorarsanız garip. Lazer epilasyon için kötü sonuçlarla aşırı ücret alıyorlar.

  3. Uzak dur. Zeytin ten tonumdan dolayı bir yama testine ihtiyacım olduğu konusunda varışta bilgilendirilmek için haftalar öncesinden randevu aldım. Ne zaman kaybım. Durum buysa neden tedavi öncesinde konsültasyon rezervasyonu yapmıyorsunuz? Sadece beyaz insanları tedavi etmek için mi kullanıyorlar? Her neyse, tamamen beyaz olmadıkça temiz kalın!

Comments are closed.