Pera Güzelli̇k Salonu

5
(9)

Pera Güzelli̇k Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : İsmet İnönü1 Caddesi Orhan Akman Apt No:29 / 14 Kat:1 Doktorlar dedikoducu heykel yanı vodafone üstündeyiz, Tepebaşı – Eskişehir

Telefon : 0533 270 56 26

Pera Güzelli̇k Salonu Yol Tarifi

PERA GÜZELLİK SALONU

Pera Güzelli̇k Salonu Eskişehir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi İsmet İnönü1 Caddesi Orhan Akman Apt No:29 / 14 Kat:1 Doktorlar dedikoducu heykel yanı vodafone üstündeyiz, Tepebaşı – Eskişehir olan Pera Güzelli̇k Salonu, işletmesine 0533 270 56 26 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Pera Güzelli̇k Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Pera Güzelli̇k Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Pera Güzelli̇k Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Pera Güzelli̇k Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Pera Güzelli̇k Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Pera Güzelli̇k Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Pera Güzelli̇k Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Pera Güzelli̇k Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Pera Güzelli̇k Salonu Yorumları

  1. Herkese tavsiye ederim işlerini çok güzel yapıyorlar ve çok içten ve samimi insanlar gittiğiniz zaman bir samimiyet doğuyor iyi ki PERA GÜZELLİK ????????????

  2. Memnuniyetin en üst seviyesi Güler Yüzlü Bir Giriş Ve gerisi sadece mutluluk seviliyorsunuz ❣❣????????

  3. Tek kelimeyle muhteşem???? corona olmasına ragmen içim çok rahat, hiç tereddüt etmiyorum ???? işlerini ????çok iyi ve profesyonel bir şekilde yapıyorlar, teşekkürler???? PERA GÜZELLİK SALONU ????????

  4. Ahh kalbim Pera Beauty❤️ Estetik ve güzellik anlayışının sağlıkla ön planda tutulduğu, müşteri memnuniyetinin en üst noktada olduğu, güleryüzlü, deneyimli ve profesyonel bir ekip ile çalışan güzellik merkezi mi arıyorsunuz?? Kesinlikle doğru adres, en büyük zaafım olabilirsin Pera Beauty bakım günleri????????

  5. Lazer epilasyon için görüşmeye gelirken çekinceliydim fakat erkeklere, erkek uzmanın ilgilendiğini öğrenince rahatladım 6.seansım oldu kılım yok denecek kadar az kaldı çok menunum güler yüzlü ve kaliteli iş Tüm çalışan arkadaşları buradan tebrik ediyorum.

Comments are closed.