Primaclasse

4.9
(30)

Primaclasse adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Via Pietro Peri 6, Lugano – Switzerland

Telefon : 091 291 31 18

Primaclasse Yol Tarifi

PRIMACLASSE

Primaclasse Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Via Pietro Peri 6, Lugano – Switzerland olan Primaclasse, işletmesine 091 291 31 18 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Primaclasse ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Primaclasse yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Primaclasse hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Primaclasse ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Primaclasse ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Primaclasse için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Primaclasse bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Primaclasse sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 30

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Primaclasse Yorumları

  1. Mükemmel bir deneyim, çok büyük değil ama bakımlı bir yer, süper cana yakın personel, özellikle Irene. Kaliteli ürünler ve doğru fiyat. ŞİDDETLE TAVSİYE EDİLİR

  2. Çok profesyonel ve süper iyi personel, özellikle Irene. Bakımlı çevre ve kaliteli ürünler. Her türlü tedavi için şiddetle tavsiye edilir.

  3. Arianna, işini yapmanın yanı sıra, müşteriyi rahatlatma ve tavsiye etme konusunda çok iyidir. Bana yakışan tarz mükemmel ve memnun edilmesi kolay bir insan değilim… Kullanılan ürünler bana iyi geliyor. burayı tavsiye edebilirim

Comments are closed.