Queen Lazer Estetik Guzellik Salonu

5
(5)

Queen Lazer Estetik Guzellik Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Merkez Mah., Cumhuriyet Meydanı Kamil Yalgın İş Merkezi No:23 D:28, Gaziosmanpaşa – İstanbul

Telefon : 0555 801 71 10

Queen Lazer Estetik Guzellik Salonu Yol Tarifi

Queen Lazer Estetik Guzellik Salonu

Queen Lazer Estetik Guzellik Salonu İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Merkez Mah., Cumhuriyet Meydanı Kamil Yalgın İş Merkezi No:23 D:28, Gaziosmanpaşa – İstanbul olan Queen Lazer Estetik Guzellik Salonu, işletmesine 0555 801 71 10 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Queen Lazer Estetik Guzellik Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Queen Lazer Estetik Guzellik Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Queen Lazer Estetik Guzellik Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Queen Lazer Estetik Guzellik Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Queen Lazer Estetik Guzellik Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Queen Lazer Estetik Guzellik Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Queen Lazer Estetik Guzellik Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Queen Lazer Estetik Guzellik Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Queen Lazer Estetik Guzellik Salonu Yorumları

  1. Seans olarak gittiğim bir salon. Sahibi ve çalışanları sizi müşteriden çok yeni bir arkadaş gibi görüyorlar. Diger salonlar gibi para avcisi bir yer değil. Ve fiyat konusunda da yardimci oluyorlar

  2. Benim 5. Seansım ve mükemmel sonuç aldım. Çok kaliteli hizmet anlayışları var. Pişman olmazsınız. Zamanınız ve paranız boşa gitmez. Şiddetle tavsiye edilir.

Comments are closed.