Rose Mia Estetik & Güzellik

4.2
(75)

Rose Mia Estetik & Güzellik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şehreküstü, Reyhan Mahallesi, Mantıcılar Caddesi, Aytı Plaza No:21 K:4 D:61, Osmangazi – Bursa

Telefon : 0541 657 65 71

Rose Mia Estetik & Güzellik Yol Tarifi

Rose Mia Estetik & Güzellik Bursa ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şehreküstü, Reyhan Mahallesi, Mantıcılar Caddesi, Aytı Plaza No:21 K:4 D:61, Osmangazi – Bursa olan Rose Mia Estetik & Güzellik, işletmesine 0541 657 65 71 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Rose Mia Estetik & Güzellik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Rose Mia Estetik & Güzellik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Rose Mia Estetik & Güzellik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Rose Mia Estetik & Güzellik ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Rose Mia Estetik & Güzellik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Rose Mia Estetik & Güzellik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Rose Mia Estetik & Güzellik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Rose Mia Estetik & Güzellik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 75

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Rose Mia Estetik & Güzellik Yorumları

  1. Ben bir yıl kadar gittim ama sonuç hiç değişmedi.Ve değişmeyen sonuç için ben suçlandım.Kesinlikle tavsiye etmiyorum.araştırıp iyi ve profesyonel bir merkeze gidilmeli.

  2. 6 seans çok düzenli lazere gittim. Hic sonuc alamadım. Az olan yerler daha cok çıktı. Rezalet. Aldıkları para haram olsun. Hem zaman kaybı hem para. Kimseye tavsiye etmiyorum. Iyi araştırın. Soprano ice diye kandırıyorlar ama cihazları ice değil. Buzlazer com dan bakmadan lazere gitmeyin.

  3. Ulaşılamayan Güzellik salonu . Web siteleri yok. Cevap vermiyorlar Çoğu medikal uygulama malesef yok, örneğin mezoterapi , gençlik alışı gibi işlemler yapılmıyor ama yüz bakımları ve epilasyon gibi uygulamalar yapılabilir. Hijyen ve temizlik konusunda daha dikkatli olabilirler

Bir cevap yazın